Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan szoktassam le a cumiról?

Hogyan szoktassam le a cumiról?

Figyelt kérdés
23 hónapos lesz és még szerintem nem érti meg, ha megmondanám neki, hogy már túl nagy a cumihoz. Mostanában egy betegség miatt visszaszokott a napközbeni cumizásra, pedig már csak alváshoz kellett neki.
2013. aug. 29. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem még ne vedd el tőle.
2013. aug. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Az enyém 2 és fél éves, és még alváshoz cumizik. A nagyobbak is letették a cumit maguktól, én tudom, hogy ő is le fogja, de ezt majd ő eldönti, hogy mikor.

Én azt mondanám, hogy ha már Te a szájába adtad, akkor hagyd, hogy ő döntse el,mikortól nincs rá szüksége.

2013. aug. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%

2-essel egyet értek!

Én fiam 3,5 éves, alváshoz még cumizik, néha napközben is, ha rosszabb napja van. Párszor már mondta, hogy most ne vigyünk cumit, hagyjuk az autóban, mert a nagy fiúk nem cumiznak, csak a babák....:) Meg sokan csúfolják és megszólják miatta, idegen felnőttek, ilyenkor szégyelli magát. Ezért azt gondolom, nem sokára magától le fogja tenni végleg:D De erőszakkal vagy csellel nem fogom tőle elvenni, az biztos.

2013. aug. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2013. aug. 29. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!