Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyit es mikor segit otthon...

Mennyit es mikor segit otthon a parod es mennyire/miben igenyled leginkabb a segitseget?

Figyelt kérdés
pl. takaritasban, babafurdetesben, fozesben, kikapcsolodasban, altatasban, bevasarlasban, stb.
2009. okt. 31. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Amikor itthol van mindenben segít. Két nappalos műszak után egy éjszakás jön, de regel mikor hazajön, sosem fekszik le aludni, egyből a kislányunkkal foglalkozik, igy én reggel el tudom vinni a nagyfiut iskolába.

A takaritásban ugy segit, h addig ő van a picurral, én addig nyugodtan kiporszivózhatok, letörölgethetek, felmoshatok. A főzésben segít, bár hétközben mi hordjuk a kaját, de hétvégén együtt főzünk. (ha itthol van)

Az altatás nem igazán megy neki, 1 éves mult a lányunk, és csak velem alszik el, igaz ha nem vagyok itthol, muszály elaludni apával. Bevásárolni általában együtt vásárolunk be, vagy van hogy ő egyedül. Kenyeret, meg ezt azt megveszem reggel, mikor a fiamat viszem az iskolába.

Szóval nekem mindenben segít, ha el akarok menni valahova, nyugodtan mehetek, 100%-osan ellátja a gyereket, tényleg szuper férjem van.

2009. okt. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
De jó mindenkinek és gratula a jó férjhez! Nekem alig segít, lányom 2 és fél éves, 3 éve nem tudom kialudni magam. Havi egyszer megyek el szórakozni akkor is sírás vár itthon mármint a gyerek sír utánam.A pasim Csak akkor mozdít meg valamit ha az az útjában van vagy soxor megkérem.
2009. nov. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A férjem általában du 2-ig dolgozik, hazafelé vásárol, vagy, ha hazaér én megyek el. Délután én pl főzök, ő addig a picivel van (5 hónapos). Mikor a baba alszik nagyjából mindent megcsinálok a főzésen kívül, mert azt utálom félbe hagyni, de mosok, mosogatok, ha ébren van a pici porszívózok.

Apa ha itthon van bármit megcsinál, ágyneműt húz, mos, tereget, mosogat és főz. Nagytakarítást együtt csináljuk, multkor övé volt a fürdő, enyém a konyha, szobákat is elosztottuk, övé a kicsi, enyém a nagy. A picit születése óta ő fürdeti, mert ez "Apa dolga", utána felöltözteti, megeteti, játszanak és elaltatja. Ha nem megy, akkor jövök én.

Délután is, ha úgy adódik rá bízhatom a picit, nem szereti, de ha muszáj (nem vagyok itthon) akkor pelenkáz, vagyis csak a nagyon csúnya dolgoknál nem szereti, a pisis, kicsit kakis pelusokkal nincs baja. Sokat játszanak együtt.

Szóval nálunk ezen a téren minden rendben, többet nem is várhatnék el. Sokat segít.

2009. nov. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Általában akkor segít a férjem, ha szólok neki. Ez így nem is jó kifejezés, hanem ha megkérem. Igaz magától nem jut eszébe, hogy: Drágám csináld csak a dolgod, elvagyok én a lányommal, vagy Drágám segítsek krumplit pucolni? :))))) De ha megkérem egy szó nélkül segít is. Bevásárolni általában együtt megyünk, olyankor nála van a lányunk. Ha takarítanom kell akkor kimennek babakocsizni vagy elvan vele bent is. A főzésnél automatikusan kiiktattam a segítségét, mert csak hátráltat. Egyszer megkértem hogy a húsleveshez pucolja meg a zöldségeket, de fél óra múlva is csak 1 szem vöröshagymával és 1 szem sárgarépával volt kész, így többet nem szólok neki. A számlájára legyen írva :) hogy míg én sajna kórházban voltam 2x is ő volt az akkor 3 majd 4 hónapos lányunkkal.
2009. nov. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bevásárlásban segít és 6 hónapos korág segített fürdetni a kislányunkat! És ennyi!!! 19-20ó mikor hazaér eszik és net,tv! Hétvégén mostmár egy jóideje nincs itthon inkább haverral megy kamionozni,hogy kikapcsolodjon és világot lásson! Kislányommal annyit foglalkozik ha megjönn megpuszilja!
2009. nov. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Reggelit hoz nekünk a boltból, és nagyon sokszor kitakarít. Ezen kívül magára mos (mert rengeteg ruhája gyűlik össze hetente). A gyerekneveléssel kapcsolatban pedig a fürdetés az övé.
2009. nov. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is csak fürdetésnél segít, és ha hazajön, fél 5 körül, kicsit foglalkozik a gyerekkel. Mindent egyedül csinálok bent a házban és kint az udvaron is. Majdhogynem a szerelő-javító munka is az enyém, amit meg tudok csinálni. Én is totál kivagyok néha... Soha nem érem utol magam és a második babát várom. De irigylem azokat, akiknek sokat segítenek, oh, de jó nekik! :)
2009. nov. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A férjem szinte hétvégén foglalkozik a gyerekkel,de hétköznap nemigazán.De nem is bánom,mert 3 műszakban dolgozik,és elvan nagyon fáradva.Hétvégén bepótolja az egész hetet.
2009. nov. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!