Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves kislányom szofógadatlan...

4 éves kislányom szofógadatlan és kezelhetetlen mit tegyek vele?

Figyelt kérdés
kislányom semmiben nem hallgat rám mindenért megsértődik üvőltve hisztizik ha valamire nemet mondok neki főldhőz vágja magát és hisztizik bármire megkérem képembe rőhőg és elszalad és kinevet a játszotéren minden társát rugdossa és a társai fejét a homokba teszi és jot rőhőg rajta rendet sem hajlando csinálni peedig nagy szeretetben neveljük nem lát ilyen példát a családban mit tegyek??
2013. szept. 2. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Következő hisztinél be kell rakni a kádba, és mehet rá a hideg zuhany, úgy ruhástul. Nálam ez bevált anno, többet nem hisztiztem.
2013. szept. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Eddig nem volt ilyen, csak most? Nem tudom, nekem első olvasásra szomorúnak, elkeseredettnek tűnik a kislány. Mit gondolsz, nem erről van szó? Oviban szófogadó, illetve más felnőtt tudja kezelni, vagy ők sem?


Másik kérdés: nem túlzol azért egy kicsit? Minden gyerek szokott néha fáradt lenni, nem ilyen esetekről lehet szó inkább? Mert azt írod mindenért megsértődik, bármire megkérem, a képembe röhög, minden társát rúgdossa - nem túlzod el a dolgot, tényleg MINDIG ilyen?


Te is nagyon elkeseredett lehetsz. Ha tényleg ennyire rossza a helyzet, kérj segítséget a nevelési tanácsadóban, szedd össze jól a gondolataidat és mondd el egy szakembernek, mi a gond.

2013. szept. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!