Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Délutáni alvás pelus nélkül?...

Délutáni alvás pelus nélkül? De hogyan?

Figyelt kérdés

2,5 éves lesz a lányom a hónap közepén, már 10 hónapja szobatiszta nappalra.

Alváshoz próbáltuk már délutánonként elhagyni a pelenkát, mert kérte,de bepisilt, és fel sem ébredt rá.


ÁLt 2,5-3 órát alszik. Alig van valami a pelusban, és tuti, hogy azelőtt psiil be,mielőtt levennénk,mert még a popóján érzem a nedvességet.

Viszont ha pelsu nélkül alszik, előfordult,hogy kétszer is bepisilt.

Kell ezt "erőltetni" és próbálkozni,vagy csak akkor van értelme levenni, ha egy ideig szárazon veszem le róla.

Nálunk félő egyébként,hogy tetszik neki,mert mondtam már, hogy próbáljuk meg,hogy nem pisil bele,majd csk ébredés után a bilibe, és ált. mosolyogva közli,hogy Anya én pelusba pisilek:)


2013. máj. 2. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyan ez van/volt.


Ö kérte, hogy ne legyen pelenka, szoba tiszta lett 2 éves kora után. Elöször délutánra adtam rá, de nem kérte, és most 2,5 éve és kb 1,5 hónapja nem pisil egyáltalán be az ágyba. Nekünk van matracvédö amit a lepedöre teszek csak délutánra.

Most elfogjuk hagyni az estit is, pedig minden reggelre van benne egy pisi, szerintem is reggel nyomja bele és direkt.


NEm rég elindultunk anyósékhoz 500km-re és adtam rá az autóba pelust. 1x álltunk meg cseréltem neki és volt benne pisi a csere kor is és amikor oda értünk is. Majd 1 hét múlva mentünk anyukámékhoz 1000km-re és közölte nem kell pelenka. 2x álltunk meg akkor wc-ett és nem pisilt be. Haza fele ugyan ez 3x álltunk meg 1x külön szolt, hogy pisilni kell, de nem pisilt be.


viszont ha adok rá akkor rögtön belepisil. ìgy szerintem vagy ma vagy holnap elkezdjük, hogy éjzsaka nem adok rá pelust. Ha ö éri és ragaszkodik akkor ráadom, de ha nem kéri akkor nem kap pelust.

2013. máj. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En levettem. Tobbszor bepisilt, de utána megszokta, hogy nem lehet bepisilni. Egy hónap volt nehéz. 1-2 hétig tobbszor is volt baleset, de utána csak itt-ott. Most teljesen szobatiszta.


2 éves kislány anyukája

2013. máj. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem eröltetném!

Az én 3 évesemről hetek óta vagyis már vagy 1,5-2 hónapja szárazon veszem le reggel a pelust!Na most pár napja nem adok rá pelust!Szerintem nem kell ezzel sietni,főleg ha 1-2 próbálkozásnál már bepisilt!

2013. máj. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!