Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy szedjem ki a szálkát a...

Hogy szedjem ki a szálkát a kezéből ha nem engedi?

Figyelt kérdés
4.5 éves. Ordít, pedig nem hisztis a lányzó. Nem engedi hogy kiszedjem. Ötletek?
2013. szept. 5. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
kapcsold le valami mesével közben, vagy beszélgessetek arról mit csináltok utána. Esetleg ha megmondod neki hogy ha ügyesen megengedi hogy kiszedd a kezéből, akkor később csináltok együtt sütit, vagy kap egy gombóc fagyit. Ezeket akkor ha nagyon nem engedi hogy kiszedd. Ha tudsz vele beszélni, hogy jobb lesz úgy neki és csak pár mp míg kiszeded, és még gyógypuszit is kap, akkor nem kell cukorral tömni :)
2013. szept. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Alvás közben! Nekem egyszer úgy sikerült :)
2013. szept. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A süti csinálás be van ígérve, ilyenkor mese sem hat. Az orvost mondjuk neki, de akkor se engedi, meg még jobban sír.


Azért köszi, még próbálkozunk, ha haza jön az apja lefogja, bár ezt nem szerettem volna elérni, rosszabb lefogni mintha simán csak engedné. Szegény kis butuskám.

2013. szept. 5. 15:09
 4/5 anonim ***** válasza:
44%
Semmi baja nem lesz, ha benne nagyod, idővel magától ki fog jönni. De azért én is megpróbálnám álmában.
2013. szept. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En almaban intezem az ilyeneket..ha akkor sem megy benne hagyom es par nap mulva kijon magatol.
2013. szept. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!