Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szálkát ami szúr hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szálkát ami szúr hogyan szedjem ki magamból?

Figyelt kérdés

(NEM szó szerinti szálkára gondolok).Aki veszi a fáradtságot és segít, annak megköszönöm.

16 éves lány vagyok, nem sok tapasztalattal, ezért is kérem a segítséget. A barátom 15/F, 4 hónapja járunk.

Kezdetben szó szerint tepert értem, minden szép és jó volt. Én sajna nem éreztem szerelmet, de ahogy telt az idő, egyre erősebb volt az érzelmem iránta. Emiatt egyszer majdnem szétmentünk.

Egy iskolába járunk, és minden szünetben együtt vagyunk. Sose végzünk egyidőbe, neki iskola után haza kell mennie. Hétvégente csak egy hónapban 1x, max 2x találkozunk(hozzánk nem jöhet). Már vagy 3x-4x lemondta a találkákat szombaton(apja miatt, vagy családi programok). Egyszer felajánlottam a vasárnapot, de addigra a legjobb lánybarátnője csinált neki programot(aki mellesleg írta már a barátomnak, hogy szeretlek[csak baráti volt]).

Múltkor voltam iskolába, de oda se jött hozzám, azt hittem haragszik. Utána kiderült, hogy nem talált iskolába, azt hitte, hogy nem is jöttem. Én ezen kiakadtam.

Mondtam neki(bár már egyszer megbeszéltük), hogy nekem ez az állapot nem jó, hogy alig találkozunk kettesben, mert az iskola mégse ugyanaz. Mondta, hogy megoldjuk, elméletileg jövő szombat találkozunk. A legjobb barátnőm(Ő egy nagyon büszke lány) szerint ez így nem volt túl szép.

Én nagyon szeretem a barátomat, de a múltkori eset óta folytonos sírhatnékom van. Elbizonytalanodtam abban, hogy szeret, pedig nagyon szeret. De olyan rossz érzésem lett, és nem múlik el. Olyan bizonytalan,pedig odavagyok érte.

Hogyan jöjjek rendbe, és nyugodjak meg, hogy ne legyen szálka bennem?


2012. márc. 4. 17:45
 1/3 anonim válasza:
Beszéljétek meg a dolgokat. De szerintem várd meg a szombatot. Ennyi miatt nem éri meg szomorúnak lenned.
2012. márc. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hát az tényleg nem volt szép hogy nem hívott fel vagy küldött egy sms-t ha tényleg azt hitte hogy nem vagy suliban . Ennyi erővel tényleg beteg is lehettél volna, és úgy látszik az se érdekelte volna különösképpen. Szerintem ő csak annyit akar tőled, hogy elmondhassa magáról van csaja, a többi meg már nem érdekli. Gondolom azért nem mehet hozzátok mert az ősök nem tudnak róla. Akkor várjon meg és menjetek el valahova, a szüleinek meg beadhat valamit.
2012. márc. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem éri meg szomorúnak lennem, eddig miután megbeszéltük mindig örültem. Csak most valamiért szomorú maradtam, pedig megbeszéltük egyszer.

Tudnak a szüleim róla, csak hozzánk egyenlőre senki se jöhet, de remélhetőleg ez nyártól változik.

Sajnos a félévije nem lett túl jó, és a múltkorija se annyira, szóval emiatt tanul is.

Felhívni nem tud, mert nicns pénz a telóján, az enyémen sem. De megkérdezhetett volna valakit, hogy jöttem-e, de belátta, bocsánatot is kért.

2012. márc. 4. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!