Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5-6 éves gyermeked, ha éjjel...

5-6 éves gyermeked, ha éjjel kimegy pisilni, egyedül intéz mindent? Úgy értem, felkel, kimegy, elintézi, visszafekszik, visszaalszik egyedül?

Figyelt kérdés
2013. szept. 8. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
igen (5 éves lesz januárban)
2013. szept. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

4 éves, de igen.

Azt leszámítva, hogy nem tudja lehúzni, mert nem éri el, illetve 10-ből 9-szer elfelejt kezet mosni, ha nincs aki rászóljon.

Csak, ha nagydolog van, akkor "ver fel minket".

2013. szept. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Én ennyi idősen fel se ébredtem rá. De a dolgomat azért elvégeztem. Hehe.
2013. szept. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, kiabál, hogy kaka van, vagy mikor mi, de többnyire végigalussza az éjjelt és nem kell neki éjjel kimenni.
2013. szept. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

majdnem 6 éves : Nálunk az esetek 90 % ban egyedül kimegy, elintézi, lehúzza, kezetmos és visszamegy.

DE :) van az a bizonyos 10% ék amikor is nekiáll toporogni az ajtónkban - félálomban van! - erre szoktunk felkellni... azt sem tudja hol van a vécé... és topog és topog. és csak azt hajtogatja mint valami papagáj,hogy Pisilni kell,! Pisilni kell! ilyenkor megfogom a kezét és a vécéhez kísérem :) általában ha már ott van akkor szokott "felébredni", és innentől már megy minden magától :) persze néha kér inni, meg hogy ő éhes.. na az ivás okés de nálunk reggel van csak reggeli, nem éjjel 2 kor :)

2013. szept. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

5 éves, és szól, hogy anya/apa pisilni kell és kikísérjük, aztán vissza, de egyedül visszaalszik


Nálunk töksötét van éjjel, tuti falnak menne egyedül (én is csak poroszkálok éjjel, ha kimegyek)

2013. szept. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
4,5 évesemnek bevisszük bilit éjszaka,és ez biztonságérzetet ad neki,és igen felébred pisil,aztán visszaalszik,bekapcsolja a világító teknősét és akkor lát is..egyenlőre wcre nem megy ki,de ezzel bilis dologgal nincs bajom,csak alváshoz éjszaka kapja meg,nappal minden megy wcbe
2013. szept. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen.

Amióta a fellépőről elérte a kapcsolót,egyedül intézi éjjel a folyó ügyeit.Azóta már fellépő nélkül is eléri,úgyhogy ez nem most volt,kb 1-1,5 éve.Most lesz 5 éves.

2013. szept. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!