Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miket érdemes eltenni, gyűjten...

Miket érdemes eltenni, gyűjteni, hogy a gyerekkel tudjunk kreatívkodni? És miket csináltok belőle?

Figyelt kérdés
2013. szept. 9. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi újságból szoktunk kivágni alakokat, és azokat ragasztjuk fel csomagolópapírra. Tervezem, hogy majd gyűjtünk leveleket is, és azokból is hasonló módon fogunk képet készíteni, és jó lenne gesztenyéből is emberkéket meg hasonlókat csinálni.

Nálunk ennyi, de hozzá tenném, hogy én sem ügyes nem vagyok, sem különösebben kreatív.

2013. szept. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

vastag ragasztószalag-karkötőt csináltunk

wc papír guriga:vár(de ez sokmindenre jó,lányom pl egyszerűen befesteni is szereti

dobozok:hupikék törpike ház készült egy olyan féldobozból,ami pl Lidl-ben van instant kávékat tároltak benne

konzervdobozok,műanyag kupakok(utóbbiból memórijáték

szívószálak:elvágtam és karkötő,nyaklánc felfűzésére lett alkalmas

féldióhéj-állatkák

és még sorolhatnám,de hirtelen ennyi jutott eszembe

mi minden vackot elteszünk hátha jó valamire..

sokat böngészek neten és nagyon szeretem ezt az újrahasznosítás dolgot

2013. szept. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!