Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másfél éves 1 hete nem hajland...

Másfél éves 1 hete nem hajlandó ebédelni, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Már tízóraira alig adok neki valamit, a 2 étkezés közt több mint 4 óra telik el, nem kap előtte vizet, mégis ki akarja hagyni...Mit csináljak???
2013. szept. 11. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem nő az őrlő foga? Nálunk akkor volt ilyesmi. Összeturmixoltam a szilárdat (tésztát is), és úgy megette.
2013. szept. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tízóraira csak gyümölcsöt adj, amgában. Amúgy nem tennék semmi klönöset, ha nem eszik, biztos nem éhes.
2013. szept. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnéztem a fogakat, egyelőre nem látok különöset, persze ettől még nőhetnek:( Meg sem kóstolja az a baj, kategorikusan nem eszik...Ma is tízóraira 2 szem almát evett, és azóta semmi:(
2013. szept. 11. 16:03
 4/9 anonim ***** válasza:
Miket adsz neki ebédre? Régen megette? És ha a kedvencét kapja?
2013. szept. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A lányom ennyi idős, volt 1 hét mikor ő is ezt csinálta! Benyúltam a szájába és 4 hátsó foga jött egyszerre! MOndta is, anya fááájjjjj! Lehet nálatok is ez van! Utána még ráadásul benyelte a hányás hasmenéses betegséget is, na akkor se evett. A dolgok történése után 2 héttel, már eszik, de a foga még mindig nem jött ki! Csak éjjel sír fel, (a foga miatt) nézd meg te is, hátha az a baj, ha nem akkor próbáld ki azt, h a kanalat ő fogja meg, mikor esztek, lehet ő akar enni, egyedül, ha félsz, h magára önti, fogd te is közben! És a többi étkezésnél próbálja, és akkor is, olyat adni, amit kézzel meg tud enni!
2013. szept. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Próbáld a kedvencét adni, mindegy, mi az. Nálunk is voltak ilyen időszakok, a 2 évesem kb 2 hétig gyakorlatilag alig evett valamit. És ez nem az első ilyen időszak volt. Értsd: csak tejet ivott, meg joghurtot. Egyszerűen unja a kajákat, amiket eddig főztem. Úgyhogy kénytelen vagyok újítani.
2013. szept. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!!
2013. szept. 11. 22:29
 8/9 anonim ***** válasza:
mármint két szelet almát vagy két egész almát? mert utóbbi nem kis tízórai azért...
2013. szept. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem... 2 szelet almát sajnos:(
2013. szept. 13. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!