Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak a gyerekemmel?...

Mit csináljak a gyerekemmel? (elhagyta a kabátját. Többi lent)

Figyelt kérdés

Elhagyta ma az új kabátját a suliban az udvaron 6 éves elsős fiam. Mikor hazajött és elmondta, azt hittem szét robbanok mérgemben!! Apja hozta haza, sehol nem volt, megnézték...

Olyan de olyan mérges voltam rá!!Nem bántottam,de közel álltam hozzá!!Mit tegyek????? Ti ilyenkor hogy büntettek?? Mit tesztek?? Adjatok kérlek valami tanácsot,mert ki vagyok bukva és úgy haragszom a fiamra,hogy még csak meg se puszilom,ölelem.. Csak haragszom rá, ezt elmondtam neki..meg,hogy mit tett! Érzi,hogy haragszom, látja,tudja.

Most vehetek másik kabátot. De ez csak a kisebb része.. A nagyobbik,hogy borzasztóan haragszom rá!!!

Köszi,ha írtok.. Most kilépek,de később vissza nézek,ha a kicsit lerakom aludni.. Köszönöm!



2013. szept. 19. 19:25
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
69%

Van ez igy. Az enyém is elég szétszórt egy gyerek. Szoktam is mondani, hogy ha a feje nem lenne a nyakán, azt is elhagyna.

Az iskola udvaron amúgy ha elhagyta, beviszik a portára. Ha nincs ott, akkor nem elhagyta a gyerek, hanem elloptak. Azert meg nem öt kell szidni.....

2013. szept. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim válasza:
59%
ő csak egy gyerek elsős ugye?oviból jött nagy önállóságot felelősségteljes viselkedést ne várj tőle legyél higgadtabb vele a kis lelke úgyis fáj plusz még lelkileg terrorizálod..ami a gusztustalan női fortély ne haragudj....elhagyta a játék hevében elment x métert felügyelet nélkül maradta kabát egy idősebb gyerek vagy szülő járókelő elvitte ennyi levette mert új vigyázni akart rá csóri kisgyerek:)
2013. szept. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
62%

Hát azért meg ne öld már szegényt :)


Nekem általános iskolás koromban kb. 3 kabátom tűnt el.. mindhárom a folyosóról a fogasról. Nem emlékszem hogy anyukám bántott volna, bár morgott, mérges volt, bement a suliba, kerestük, vártuk hogy hátha előkerül. Lehet hogy az övé is előkerül.


Egyébként hogyhogy az udvaron? Levette és lerakta valahová?

2013. szept. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
72%

Jógázz, meditálj, szedj be valami nyugtatót, gyógyteát; menj el agressziókezelésre...


Hosszú a lista.


Abszurd, hogy egy 6 éves gyerekre ezért így megharagudj, bármilyen drága is volt az az új kabát.

Erre előre kellett volna gondolnod. Gyerek még, ráadásul a te nevelésed...


Előbb fordulnék a tanárához, hogy mégis hogy fordulhatott ez elő (egyáltalán hogy és miért került le a kabát), minthogy a kicsi gyerekre puffogjak.

2013. szept. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
53%

Beteg vagy a fejedre. Haragudj meg legyél mérges DE még csak gyerek te elmebajos nő. Gratulálni tudok. Szegény nem direkt csinálta. Most ezért éljen rettegésbe??? Meg nem azért a kabátot lehet pótolni azért nem embert ölt. Bármelyik gyerekkel előfordul. Szerintem vegyél be egy nyugtatót és gondolkodj el milyen hülye vagy!!!!

Am meg ha kamu a kérdés akkor inkább menj aludni!!!!

2013. szept. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
70%
Te soha nem hagytál el semmit? Még simán előkerülhet.
2013. szept. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
63%
Tanulj meg megbocsátani, mert ennél ezerszer rosszabb dolgokat fog még tenni.
2013. szept. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
72%
Hát én ilyenért biztos nem haragudnék rá. Biztos mérges lennék, de nem szidnám le, és főleg nem bántanám. Lehet, hogy nem az ő hibájából tűnt el, lehet, hogy másik gyerek vitte el (véletlenül). Nekünk az oviban is állandóan eltűnt sapka, kesztyű, pulcsi... előfordul.
2013. szept. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
71%
Anyám jut eszembe rólad. Mindig szidott, miért nem teszem a holmim a suliban a folyosón lévő szekrénybe. Elegem lett, beraktam, a következő óra végére el is lopták. Akkor meg azért szidott, én voltam a hülye. Egy szép sodort mintás rózsaszín pulcsi volt, ő kötötte.
2013. szept. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
76%
Ja és az nem gondolod, hogy neki is fáj a szíve a kabát után, te még facán ráteszel egy lapáttal.
2013. szept. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!