Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen idős korától mutat rá...

Milyen idős korától mutat rá gyermeketek egy tárgyra, ill. viszi oda, ha kérdezitek/kéritek? Pl . Hol a labda, hozd ide a kutyust, stb.

Figyelt kérdés
2013. szept. 20. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
A fiam kb. 13 hónapos kora óta csinálja ezeket. Először csak elvétve, de már 15 hónapos és már láthatóan mindent ért és megcsinál (persze ha van kedve hozzá).
2013. szept. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy éves kora környékétől.
2013. szept. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt a pár dolgot, amit nagyon szeretett vagy sokat használtuk, azt 1 éves kora előtt is odahaza kérdésre, ezek voltak a baba,cumi, takaró, kulacs. Jovoheten lesz 14 hónapos es sok mindent megért, de nyilván nem mindent!
2013. szept. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
9 hónaposan a takaró-cumi.
2013. szept. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Már 9hósan odahozta azt, amit mondtunk és ismert tárgyat! 1 évesen már szinte mindent amit mondtunk! 14hósan pedig magától tudta mi az ami a szemetesbe való és kidobta maga. Őrületesen cuki volt, mikor kifújtam az orrom, csak úgy letettem a kanapéra, erre ő, anya kukaaaaaaaaa, és elvette és vitte a kukához! Azt hittem megeszem! :)
2013. szept. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!