Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Túl evés miatti hasfájásra...

Túl evés miatti hasfájásra masszázs? Mit tegyek, ha nem engedi a gyerek?

Figyelt kérdés

A kisfiú akire vigyázok szereti a hasát és most túl ette magàt , fel van puffadva .Nem engedi hogy segítsek neki , hogy megmaszirozzam csak panaszkodik . Mit tegyek ??

Gyógyszert se vesz be.

6 éves , 31 kg.



2013. szept. 24. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs nekik otthon melegítő gélpárna? Az a kék zselés. Én azt melegítettem meg és tette a lányom a hasára amikor fájt. Azt nem kell masszírozni, csak odateszi. Értesd meg vele, hogy ez segít, nem fog fájni a hasa. Bár a kérdést tegnap írtad, lehet, hogy azóta meg is oldódott, de legközelebb ha ilyen lesz, akkor a fenti egy alternatíva, ha nem szeretné hogy megmasszírozd.
2013. szept. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amúgy most nézem, hogy 6 éves és 31 (???) kiló? Az amúgy rengeteg. Tudom, nem a te gyereked.
2013. szept. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
26%

Ne masszírozd meg!

Masszírozni csak engedéllyel szabad, a felügyeletedre bízott kisgyereket különösen, a hasmasszázs pedig még a képzett masszőrök számára is speciális terület.


El fog múlni neki, és megtanulja a leckét, hogy ne zabáljon. Beszéld meg vele a tanulságot, ha jobban lesz, és te is figyelj rá, hogy ne egyen mértéktelenül, amikor veled van.

2013. szept. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!