Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nektek a férjetek mennyit...

Nektek a férjetek mennyit foglalkozik a gyerekkel ill hogyan?

Figyelt kérdés

A férjemre nem lehet panasz, hogy nem foglalkozik a gyerekkel, mert kb. ő az első, de a hogyan illetve a mire az már nem tetszik nekem.

Verekedni tanítja meg hogy a társait hogy tudja pszichológiailag meggyőzni, hogy az ő pártját fogják meg stb.

Mi hárman vagyunk lányok, apa így eléggé kimaradt a nevelésből, mert mindig az volt, h most ő mit csináljon a 3 lánnyal, majd az udvarlókat fogja nevelni.



2013. szept. 20. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én férjem mindig azt mondja, tökös lányt lehet nevelni, nunis fiút meg inkább ne. Bár ő inkább praktikus dolgokra fogja tanítani, ehhez most még kicsi.
2013. szept. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a férjem repülőzteti, "dobálja", fejjel lefelé lógatja, stb, tetszik neki nagyon, és persze úgy csinálja, hogy nem veszélyes. biciklivel viszi a játszótérre, a nagy csúszdáról lecsúszik vele ölben fogva, stb...

Kislány!

2013. szept. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Három lányunk van, és nagyon is tud velük foglalkozni az apjuk.

Nálunk még kicsik, de már most nagyon erős kapcsolat van közöttük. Van, hogy csak ő tudja megvigasztalni őket, én nem is. (Persze ha eltűnök 2 napra, akkor meg én hiányzom, szóval ez egészséges így)

Ahogy belép az ajtón, megrohanják, ölelgetik, aztán mindenki meséli, hogy mi történt aznap, játszanak, jó időben elmennek sétálni, vagy játszótérre, beszélgetnek, a férjem tanítja őket sok mindenre, mesél nekik.

Ő fürdeti őket este, ő olvas esti mesét, illetve mond fejből.

Csodálatos apa (bár nekem lett volna ilyen, vagy csak hasonló...)

Ja reggel a nagyokat ő viszi oviba, jövőre majd az iskolásat fogja ő vinni, a többit meg én.

2013. szept. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem jól fogalmaztam meg a kérdést:(

Arra gondoltam, hogy ugye van ez a tipikus apa-fiú kapcsolat, ami úgy az anya nélkül jön létre.

Tehát viszi focizni és akkor tanítja, hogy rúgja a gólt.

Vagy beszél neki a lányokról.

Szerintetek ez rendben van, hogy a férjem ezt teszi?

2013. szept. 20. 14:25
 5/5 anonim ***** válasza:
A lányunk már elég nagy 5 éves, így már nagyon kiismertem a férjemet gyereknevelés ügyben. Nagyon gondos, odaadó apuka, talán túlságosan is félti a lányát. Gyakorlatilag mindent megcsinál, ami a gyerekkel kapcsolatos. Ami pedig kizárólag az Ő reszortja az az esti meseolvasás és addig ott van vele az ágyban, amíg el nem alszik. A lányom imádja is. :)
2013. szept. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!