Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mivel büntetitek 5 év körüli...

Mivel büntetitek 5 év körüli gyermeketeket, ha sorozatosan, csak azért is azt csinálja, amit megtiltasz neki?

Figyelt kérdés
Sarokba állításon, mesenézés megvonáson már túl vagyunk, egyik sem használt.
2013. szept. 26. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs játszótér, társasozás, édesség
2013. szept. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kipakolom a szobáját! az összes játékot elrakom!
2013. szept. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

3 gyerekes unokatesómtól tanultam ezt a tuti módszert: magamat vonom meg tőle.

Soha nem mondanék neki olyat, hogy nem szeretem, mindig biztosítom arról, hogy ha butaságot csinál, akkor is szeretem, de azt mondom, hogy pl. amíg hisztizik, addig nem nézek rá, és látványosan elfordulok, vagy ki is megyek a szobából. Néha azt is mondom, hogy nem szólok hozzá, ilyenkor tartom is magam, és bámulatos eredményt lehet vele elérni.

2013. szept. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ranschburg Jenő bácsi azt mondta, ilyenkor legyen a gyerek láthatatlan. Azt mondod a gyereknek, ha így viselkedsz, akkor nem látlak, ha ilyen vagy, akkor láthatatlan vagy számomra.
2013. szept. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ki fogom próbálni, legközelebb kivonom magam a forgalomból.

Édességmegvonás nem vált be.

Játszótérmegvonás meg nem lehetséges, mert amúgy sem járunk. Falun lakunk, itt nincs is.

Játék elpakolás is megvolt, nem érdekelte különösebben.

2013. szept. 26. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!