Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Baj, ha 3 éves korában nem...

Baj, ha 3 éves korában nem vittem el a védőnőhöz a kislányomat? Most 4 éves, most fogom vinni, nem szól majd, hogy tavaly miért nem mentünk el?

Figyelt kérdés
2013. szept. 29. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Elfelejtettétek és kész. :) Ha a kislánnyal amúgy minden rendben, akkor ennek semmi jelentősége nincs. Én a 4 évest felejtettem el, majd idén viszem az 5 évesre. :)
2013. szept. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 zabmester ***** válasza:
Az enyém 6 éves, de már legalább 3 éve nem volt védőnőnél (költözések, miegymás). Őszintén szólva, nem is tudtam, hogy még kell hozzá járni, nekem sosem mondta sem a védőnő, sem a gyerekorvos (pedig azért az orvosnál megfordulunk évente 3-4 alkalommal legalább).
2013. szept. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez valószínűleg városonként eltérő.

Itt sokszor olvasom hogy rendszeresen jár ki a védőnő, nálunk egyszer volt amikor megszületett a fiam, azóta sem, pedig már 5 éves.

Viszont ha azon a héten amikor a születés napja van nem jelentkezünk, már a következő héten jön a levél hogy amennyiben 8 munkanapon belül nem jelentkezek időpontért, vagy a megbeszélt időpontra nem viszem, az a gyerek veszélyeztetésének számít és a gyámhatósághoz fordul. :(

Függetlenül attól hogy oltást kell-e kapnia.

De gyanítom ha téged semmilyen úton nem keresett az elmúlt egy évben, nem lesz gond.

2013. szept. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!