Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha tudok vinni munkáltatóit...

Ha tudok vinni munkáltatóit akkor beveszik bölcsibe 23 hónapos kislányomat, akkoris ha valójában nem fogok dolgozni, de úgy látom nagyon szeretne már közösségbe menni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 25. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha sok a jelentkező, ellenőrzik a munkáltató igazolás valódiságát.
2013. ápr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindkét szülőnek van munkáltatói igazolása, akkor felveszik. Nem néznek utána, hogy valódi-e az igazolás. Legalábbis nálunk így volt.
2013. ápr. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha van hely, felveszik.

A hamis munkáltatói igazolás következménye egy rendőrségi feljelentés okirat hamisítás miatt.

2013. ápr. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha felveszik, nem jár a GYED !!
2013. ápr. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%

Húú, csoda, hogy még nem harapták le a fejedet ezért a kérdésért ezen az oldalon ... Én csak annyit kérdeztem valamikor, hogy 3 gyerekkel jogosult-e vlaki a bölcsire, erre el lettem hordva, hogy sorra szülöm a gyerekeket meg stb...pedig nem ez van, én dolgozom is (terhesen).

Na mindegy, lehet azért számíhatsz majd ilyenre:) De szerintem általában nem néznek utána. Bár biztos van kivétel.

2013. ápr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Utolsó azért azt ne várd, hogy megdicsérje valaki, hogy tényleg dolgozó anyukák gyerekeitől veszik el a helyet.ű
2013. ápr. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk utánanéznek, és ha kiderül akkor okirat hamisításért elég keményen megbüntetnek.
2013. ápr. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Miből látod, hogy szeretne közösségbe menni? Minden reggel rázza a kilincset az ajtón, hogy bölcsibe akarok menni?

Menjetek játszótérre, játszóházba, ott is van közösség, gyerektársaság:)

2013. ápr. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%
Nyolcas válaszolóval egyetértek!! Ne tedd ki ennek feleslegesen a gyermeked! A bölcsi egy szükséges "rossz" a gyereknek ha az anyukájának vissza kell mennie dolgozni. Vannak előnyei is, de azért a gyermekek többsége nem szárnyal a boldogságtól, hogy otthagyják a szülei. Én tudom, egy hónapja jár a lányom de sokszor még most is sír amikor már tudja, hogy ott fogom hagyni. Amíg nem járt bölcsibe játszóházba hordtuk, ott voltak gyerekek és közösségben volt. Én is így voltam vele, tudtam, hogy szereti a gyerekeket épp ezért vittem. Bölcsibe viszont nem adtam volna be, ha nem lett volna muszáj!
2013. ápr. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!