Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor kezdődött gyereketeknél...

Mikor kezdődött gyereketeknél az az igazán hisztis korszak?

Figyelt kérdés
Hogy néznek ki ezek nálatok és hogy tudjátok kezelni?

2013. okt. 3. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

2,5 évesen

Teljes önkívületi állapotba kerül,nem bírja abbahagyni a sírást.Bármit mondok vagy csinálok meg sem hallja/látja!

Ami bejön az az ölelés,szép szó,vígasztalás és a MEGÉRTÉS!!


"Tudom Kicsim,hogy nagyon szeretnéd azt az autót de sajnos nem lehet mindíg mindent megvenni"

2013. okt. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Volt vagy 1 éves lányom,még menni se tudott,de ha valami nem úgy volt ahogy ő gondolta vagy nem hagytam neki pl a virágföldbe a homokozást akkor visítva csapkodta magát a földön...később ez csak rosszabb lett mert úgy földhöz vágta magát :S olyan 2 évesen az egyik ilyen eldobom magam akciója közbe a járólapba beverte a száját ami föl is hasadt és onnantól már fetrengés nélkül visított. Most 4 éves,annyira már nem visít hanem inkább "megsértődik" karba teszi a kezét és nem néz senkire nem szól senkihez nem megy sehova,de van amikor morogva szalad a szobájába és jó nagy lendülettel becsapja az ajtót és akkor őt hagyja békén mindenki.

Van még egy 1,5 éves fiam ő többnyire ha nem hát nem,de van amikor leül a földre és visítozik 1-1,5 percet.

2013. okt. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A 2.szuletesnapja korul kezdodott azzal, hogy nem lehetett feloltoztetni. Azota jottek meg "ujdonsagok".
2013. okt. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kiki01 ***** válasza:
100%
14 hónaposan. Most 19 hónapos, egyre rosszabb. Ha valamit nem kap meg, vagy meg van neki tiltva, akkor aztán visítozik, ordít, harap. Egy ideig hagyom hadd hisztizzen, addig mondom neki hogy hisztizni lehet, csak értelme nincs, merthogy attól még nem kapja meg ami kell neki. Aztán mikor már látom rajta hogy el is felejtette hogy miért hisztizik akkor az ölembe ültetem, kicsit megszeretgetem és akkor egy idő után megnyugszik.
2013. okt. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%

2,5 éves kora után...most 3 éves...

Általában az elindulásoknál, ha sürgetem, vagy ha valamit egyedül akar megcsinálni, de nem sikerül, illetve a ruházkodás körül vannak a cirkuszok. Vagy megsértődik, vagy

elkezd nyavalyogni, és egész visításig megy a dolog...


Én maradok mellette, és kitárom a karom, hogy jöjjön hozzám. ha jön, akkor hamar megnyugszik, ha nem jón, akkor megy a dolog a visításig. Akkor sem hagyom ott, felveszem a pléhpofát, és várok, míg megnyugszik.


De azért volt már olyan is, hogy időre kellett mennünk, akkor vittem, úgy ahogy volt, pedig üvöltött, mint akivel nem tudom mit csináltak..., de aztán csak rádől a vállamra..:-))


Mikor vége, mindig megkérdem tőle, hogy most mi volt a baj? Akkor elmondja, ha nem volt egyértelmű a szitu...

én meg elmondom, hogy majd legközelebb, ha mérges, akkor előbb szóljon nekem, hátha együtt kitalálunk valamit..persze ilyen még nem volt egynelőre...


Az tuti, hogy az én gyerekemnél a magára hagyás, meg szobába beküldés nem jön be, próbáltam már..olyankor szó szerint összeomlik, már nem hisztizik, hanem zokog, hogy ne hagyjam magára...ez pedig az utolsó dolog, amit a gyerekemnek kívánnék, hogy azt érezze, hogy elhagyom...szóval én azt többet tuti nem csinálom...

2013. okt. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2013. okt. 4. 11:41
 7/7 anonim ***** válasza:
1,5 éves korától tart,van időszak mikor nem jelentkezik,van amikor napokig tart most 2,5 éves.a nagyon durva fetrengős,levegőt alig kapó hisztit langyos vízzel kezeltem ilyen 3szor volt összesen, a kisebb hisztiket megbeszéltük,és eltereltem a figyelmét, a közepes hisztiknél amik elég sűrűek beküldöm a szobájába és akkor jöhet ki ha lenyugodott,ezek használnak nagyon is, utána mintha kicserélték volna szépen elmondja normálisan mit szeretne.
2013. okt. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!