Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3-4 éves kisgyereked szívesen...

3-4 éves kisgyereked szívesen kóstol meg új ételeket, amiket még nem evett?

Figyelt kérdés
2013. okt. 5. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Az egyik igen, a másik nem.
2013. okt. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Decemberben lesz 3 éves, de mindentől elzárkózik :( Még a húst is erőszakkal kellett beletömni.. Érdekes, utána már kérte :D
2013. okt. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen. Pl. épp a múlthéten kért ruszlit a boltban. Én utálom a hal minden formáját, de megvettem neki, mert ő viszont imádja a halat. Bár ilyet még nem evett. De nagyon ízlett neki.
2013. okt. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindent az dönt el, hogy hogy néz ki az adott étel. HA szimpatikus, akkor jöhet, ha nem, akkor szinte meg sem lehet kóstoltatni velük. (4 és 6 évesek, de mindkettő így van vele)
2013. okt. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Júliusban múlt 3 éves a kislányunk. Mindent megkóstol, nem válogat. Szerencsére az apjára ütött, nem rám :-)
2013. okt. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3 évesek múltak az egypetéjű ikerfiaim,az egyik megkóstol,a másik ha külsőre nem tetszik neki,a kanalát sem teszi bele.Az 5 éves lányom szintén nem kóstol,ha látványra nem jön be.
2013. okt. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

igen ha látványra nem jön be neki már mondja is hogy ezt nem szeretem!

Majd nagy nehezen rábeszélem,hogy csak egy falatot kóstoljon meg,utánna meg:"Hmm Anya ez fiiinnnooooommm!!!

2013. okt. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ja 3,5 éves fiú!


Utsó voltam!!

2013. okt. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!