Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Budapesten vannak még kerületi...

Budapesten vannak még kerületi tűzijátékok is? Mert kisgyerekkel nem szívesen mennénk a nagy tűzijátékra a tömeg miatt, de nálunk a XX. Kerületben például sajnos pénzhiány miatt sajnos nem rendezik meg.

Figyelt kérdés
2013. aug. 16. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Őszintén megmondom, hogy én pesti vagyok születésem óta, de ilyenről még nem hallottam hogy kerületenként külön is van tűzijáték!!
2013. aug. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én, amíg Erzsébeten laktam a Gubacsi-hídhoz jártunk ki, megnézni a tűzijátékot! Egyszer mentünk beljebb, de értelme nem volt! Most már csak tv-ben nézzük meg vagy még azt se, mert a gyereket az nem kötötte le.


Üdv két gyermekes Anyuka.

2013. aug. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, főleg gazdagabb kerületekben. Persze a belvárosban nyilván nincs, hiszen ott van a főtűzijáték. Amíg nem volt válság éveken keresztül itt volt tűzijáték a XX. kerületben.


Most amúgy sajnos már nem a Gellért-hegyről lövik fel a rakétákat, hanem három uszályról, plusz a Lánchídról, úgyhogy így innen a Gubacsi-hídról biztos nem fog látszani semmi.


Sajnos a tévében azért egészen más, nekünk is csak az élő érdekli a fiunkat.

2013. aug. 17. 09:00
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja, egyébként a honlapokat nézegettem, és Csepelen lesz tűzijáték, csak 9:15-kor. Majd még keresgélek az önkormányzatok honlapján, hátha van valamelyik közeli kerületben.
2013. aug. 17. 09:01
 5/6 anonim ***** válasza:
19.kerben sem lesz tüzijáték 20án .
2013. aug. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szigetszentmiklóson lesz
2013. aug. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!