Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vigantol cseppből hány cseppet...

Vigantol cseppből hány cseppet adjak 3 év körülinek?

Figyelt kérdés

Lányom 3 éves múlt, és a doki mondta, hogy adjam neki most megint hogy bejön a rosszabb idő..csak azt nem kérdeztem, a doki meg nem mondta, hogy mennyit?

heti 3x1 csepp jó?

Felhívom holnap, csak kiváncsi vagyok, hogy másnál hogy van, kinek mit mond az orvosa...



2013. okt. 6. 19:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
En napi 1 cseppet adok a 3, 5evesemnek!
2013. okt. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nálunk 3 éves kor feletti gyereknél a gyerekorvos azt mondta, hogy nem kell adni. Én is töröm rajta a fejem, mert lehet, hogy nem ártana.
2013. okt. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

2.5 éves a kislányom az orvosi javaslat szerint 2*2 csepp hetente.Én van,hogy többet adok,mármint hetente 2-3 cseppel.

Biztos,hogy adni fogom neki,amig csak lehet...sokkal fontosabb,mint ahogy eddig ezt "itthon" kezelték!

Illetve egyre több cikk jelenik meg,hogy több d vitaminra lenne szüksége a szervezetünknek felnőtt korban is és ezzel együtt kisgyermek korban is.

2013. okt. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 gabszem ***** válasza:
20 hós a kislányom és napi 2 cseppet kap. a doki mondta hogy ennyi kell.
2013. okt. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszi, akkor látom kb. a heti 3-5 csepp mehet...:-))
2013. okt. 6. 21:04
 6/13 anonim ***** válasza:
3,5 éves a lányom. Napi 2 cseppet mondott az orvos.
2013. okt. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
3,5 éves a fiam, napi 2 cseppet mondott a doki. Én is egyre több helyen olvasom, hogy mennyire fontos.
2013. okt. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Napi 2 csepp megy nálunk is, állítólag nagyon is szükséges
2013. okt. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
jééé, na kiváncsi vagyok a mi dokink mennyit mond..és Ti felnőttek szeditek?
2013. okt. 7. 06:42
 10/13 anonim ***** válasza:

négy éves a fiam,heti hét cseppet kap

a dokink azt mondta,hogy még a felnőtteknek is szedni kéne,így adom a fiamnak

én nyáron is adtam neki,mert hófehér bőrű,és 50+-os naptejjel kell kenni,mert még este hatkor is képes leégni,így nem sok d-vitamint kap a naptól

2013. okt. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!