Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éveseteket viszitek rendszer...

4 éveseteket viszitek rendszeresen sportolni? Ha igen, mire?

Figyelt kérdés
Nagylányomat nagyon jó lenne elvinni valamit sportolni, mert tele van energiával, jó lenne ha kicsit szervezetten lemozogná azt. De még nem igazán tudtam eldönteni ennyi idősen mi az, ami lekötné és le is fárasztaná. Ti hova jártok ha jártok?
2013. okt. 9. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Balettra járunk és nagyon élvezi. Az én lányom is nagyon mozgékony, először azt hittem hogy nem ez lesz számára megfelelő, mert nem elég ritmikus, de ekkora gyerekeknél még nem úgy kell elképzelni, mint az igazi klasszikus balettot. Sokat mozognak, tornáznak zenére, édes rózsaszín tüllös balettruhákban, úgyhogy minden megvan, ami neki kell. :-)

Ezen kívül úszni is szeretném vinni hétvégenként.


Volt még egy ötletem, az akrobatikus rock and roll, de ezt sem úgy kell még kicsiknél elképzelni hogy pattognak mint a bolha, de sokat mozognak és a lányom imádja amikor beöltözhet csillogó-villogó ruhákba és táncikálhat, hát ez pont olyan. De ehelyett lett a balett végül.

2013. okt. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Úszni jár minden kedd délután (oviban szervezték,ők viszik-hozzák),és társastáncra jár.
2013. okt. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
3,5 éves,szeptember elejétől járunk heti 1* úszásra!
2013. okt. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nálunk sajnos az oviban csak 5 éves kortól csinálnak mindenféle sportot a gyerekeknek, pedig szerintem ennyi idősen is simán mehetne. Úszni majd valamikor tavasszal akarom elvinni, most valami tornatermi sport kéne.

Küzdősportra nem jár senki?

2013. okt. 9. 12:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Hiphopra jár szombat de., ami alatt többféle tornagyakorlatokat is végeznek. Van is értelme, mert azóta jobban "le lehet ültetni" más foglalkozásokhoz is.
2013. okt. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3 éves a lányom, és nálunk hála égnek van mindenféle az oviban, és az a kicsi, amelyiket leköti, és alkalmas rá, nem bontja a rendet, mehet is..

Mi kipróbáltuk a focit, néptáncot, és judo-t, ez utóbbi lett a nyerő...sztem még nem aza a fontos nekik, hogy mit, hanem hogy ki tartja, megvan-e a szimpátia az edzővel, tud-e rá hatni, lekötni..

Egyenlőre heti 1x jár, de ha úgy látom, hogy már nem elég neki, akkor mehet 2x is...


én is örülök a judo-nak, mert az mindenére hat, mozognak is, számolnak, mozdulatsorok lesznek, tehát a memóriát is mozgatja, rendesen kell viselkedni, ami ráfér, remélem sikerül kicsit megzabolázni a kisasszonyt, :-)) bár még az egész fél óra, és tök játékos, de akkor is...:)

2013. okt. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

négy éves fiam van,heti kétszer jár 1-1 óra szertornára,két hete kezdtük

nagyon élvezi,bár sokszor nem mindig azt csinálja,amit kéne,elszaladgál,de majd belejön

3 ezret fizetek érte havonta

2013. okt. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az enyém jár balettra, néptáncra és zenés tornára. Ki kell próbálni többfélét is, és amelyik beválik, az marad. Nemcsak a mozgásforma döntő: fontos annak a személye, aki tartja, az időpont, a gyerektársaság stb. Sok sikert!
2013. okt. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!