Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehet valami jelentése?...

Lehet valami jelentése? Kicsit hosszú, de kérem a segítséget.

Figyelt kérdés
Tegnap este azt álmodtam, hogy volt egy két éves kisfiam. Este volt és nagyon ragaszkodott ahhoz, hogy nézzük a csillagokat. Holdsütotte csillagos ég volt. Kerestünk egy helyet ahol gyönyörű volt a kilátás. Egy épület elé jutottunk, ahonnan egy kedves öreg nénike jött ki. Mivel elkezdett esni az eső, bementünk hozza. A nénikének volt egy kedvetlen, szemtelen férje, aki le se akart kezelni velem. Később ki kellett mennie, hogy valami csövet elzárjon, nehogy az eső után gondok legyenek. Mi bezártuk az ajtót utánna, nehogy valaki bejöjjön. Egyszer csak egy veszélyes ember állt az ajtó előtt és be akart jönni. Mi nem engedtük be. 3-an bejöttek a hátsó ajtón és beengedték a többieket is. Emberrablók voltak. Elloptak sok embert, köztük egyik barátnőm, testvérjét, apukámat (akivel emígy nem vagyok fényes kapcsolatba), engem és a fiam. Szét akartak választani a fiamtól, de könyörögtem nekik, hogy ne vegyék el tőlem, ő az életem. Nem vették el. Telót, csecsebecsét, apróságot, mindent elszedtek tőlünk, csak a ruha maradt. Mennem kellett a suliba. Valami csippes lábperecet tettek a lábomra amivel követtek, nehogy elszökjek. A suli előtt és az osztályom előtt állt egy-egy őr. Valami óránk volt, hogy fél osztályt elengedte a tanár. Mondtam az egyik barátnőmnek, hogy írjon, ott van-e az iskola előtt az őr. Később jelentette, hogy nincs. Valahogy leszedtem az a csippes izé-mizét és kiszöktem az ablakon, elmentem a rendőrségre, felhívtam anyukám, hogy rögtön jöjjön értem. Egész idő alatt aggódtam, miért van ez így, miért nem jelentkezhetek a barátomnak, mi lesz a fiammal és velem... Amikor felébredtem, hevesen vert a szívem és enyhén szorított. Szerintetek van valami jelentése az álmomnak? 17L

2013. ápr. 26. 00:35
 1/1 anonim válasza:
Szerintem terhes vagy
2013. ápr. 28. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!