Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csak az en gyerekem csinalja ezt?

Csak az en gyerekem csinalja ezt?

Figyelt kérdés

4 hete ovodas a fiam, de sokszor azt erzzem, meg orulok ugy viselkedik.

Ha a furdobe megyek ordit, ha az udvarra ordit, ha nem latt egy percig ordit, ANYUCI, ANYUCI.

Ha valaki hozza szol sir, ha el megyunk valakikhez akiket mar ismerunk, es jatszot is a gyerekekkel csak ul az olembe es el bujik. Ha fel allok, fel kell vegyem mert o elfaradt.

Szoval, teljesen ki csereltek,miota ovodas nem ismerek ra.

Most nem is jar ovoba mert beteg, aztan ha meg gyogyul es megyunk akkor ott sir, reggelente.

Azt vettem eszre nagyon hisztis lett, de ez a sok siras az oruletbe kerget.


2013. okt. 14. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
A kisfiam ugyanezt csinálja, csak ő bölcsis lett, 2.5 éves.konkrétan úgy érzem, hogy megbolondulok.
2013. okt. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Adj neki időt,el fog múlni,neki is fel kell dolgoznia,h nem veled van egész nap,ez azért nekik is igen nagy bánat és stressz.Amúgy az oviban hogyan viselkedik?
2013. okt. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Egesznap nincs ovodaba csak delig, 4 es fel orat van oviba.

Az ovodaba sir minden reggel, alitolag amig latt.

Nem akar jatszani, senkivel, baratkozzni sem.

A 4 es fel ora alatt max egy orat ha jatszik a tobbiekkel.

A csuzdanal is, ha kint vannak nem engedi el az ovoneni kezet.

Az ovono szeretim mondta nekem, mert ugyes , nagyon oda figyel mindenre, csak meg nem tud feloldodni.

2013. okt. 15. 10:25
 4/5 anonim ***** válasza:
2es vagyok.Mi is szept 9-től kezdtük a bölcsit,de még csak a napokban hagyta el a sírást.Nagyon sztrájkolt,mondta,ő bizony senkivel és semmivel nem fog játszani.Mostanra már "betört" :),elmagyaráztam neki,hogy nyugodtan érezze jól magát,azért mert én nem vagyok ott,én is boldogabb vagyok,ha neki jól telik a napja,stb...azóta már jól el van.Lehet hülyén hangzik,de én úgy éreztem,lelkifurija van amiatt,hogy jól érezné magát úgyis,ha nem vagyok mellette.Érthető vagy zagyvára sikerült? :D
2013. okt. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez volt régebben az én kérdésem: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..


Borzasztó időszak volt. 2 hónap kellett a beszokáshoz (betöréshez). Februárban kezdte - már nyár elején is "szerette" a bölcsit. Most már imád odajárni, vannak kis cimborái, rengeteget beszél a bölcsis élményeiről.


Nagyon nehéz nekik az elszakadás - szeresd/szeretgesd nagyon sokat!!!

2013. okt. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!