Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ezeket az orrcseppeket felvált...

Ezeket az orrcseppeket felváltva, elosztva kell adni?

Figyelt kérdés
HA azt irja az orvos,hogy 3x nasivin, 5x garasone,akkor azt úgy kell,hogy reggel-délben este a nasi, közte meg elosztva a másik?
2013. okt. 15. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem ismerem ezt a garasone-t, de most rákerestem és azt írja hogy szem és fülcsepp... Nem a fülébe kell csepegtetni???

Úgyhogy azt a nasivintól függetlenül napi 5x kellene...szerintem :)

2013. okt. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De igen,fül és szemcsepp hivatalosan, de direkt ezt irták neki orrba. Rá is irták,hogy orrba kell. Szóval? Szerintetek?
2013. okt. 15. 16:39
 3/4 anonim ***** válasza:

nasivint alvás előtt, orrszívás után kell adni, így jön ki a 3. segít, hogy kapjon levegőt alvás közben, kitágítja az orrnyálkahártyát :)


a másikról nem tudok mit írni, nekünk a nasivinbe kellett belekeverni és úgy cseppenteni a kettővel egyszerre napi 3x.

esetleg azt add étkezések előtt, úgy van mihez kötni és biztos nem üti egymást a nasivinnel

2013. okt. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát ha így adták, akkor igen, én úgy adnám, ahogy írtad, tehát egyszerre csak egyfélét. Én kipróbálnám úgy, hogy ébredés után garasone, mert azt kell ugyebár többször...és ahogy olvasom az is csökkenti nyálkahártya duzzanatát, tehát kvázi ugyanazt teszi, mint a nasivin, csak még mellé gyulladáscsökkentő is. Mondjuk egy óra múlva meg adnék neki nasivint...aztán megint a másikat.

De szerintem bármelyik megoldás jó lehet, tehát reggel nasivin, akkor fél-1 óra múlva a másik...

Egyszerre nem adnám a kettőt, de még sz is lehet, hogy az sem ártana...

Nagy segítség voltam, ahogy így visszaolvasom :))))

2013. okt. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!