Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen lázcsillapítót adhatok...

Milyen lázcsillapítót adhatok FELVÁLTVA a Nurofen sziruppal?

Figyelt kérdés
4,5 éves a lányom és és a kúpot már nem engedi beadni, a hűtőfürdő nekünk hatástalan volt. Esetleg Panadol szirup?
2012. nov. 30. 10:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
így van! a panadol szirupot próbáld meg
2012. nov. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem törj össze neki két kanál között egy fél algopirint... 3 éves kor felett nyugodtan lehet adni egy felet és nagyon jól leviszi a lázat. Szerintem másik szirupot ne adj, adhatsz még neki kataflán cseppet. Azt mondják az is nagyon jól leviszi a lázat, igaz kicsit lassaban, de hosszabban tart a hatása...
2012. nov. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Lehetne még egy kérdésem? Nagyon el van dugulva az orra is, kapott rá Bioparoxot, de nem igazán indítja meg neki. Nincs valami más ötleted?
2012. nov. 30. 10:40
 4/18 anonim ***** válasza:
Barmit, ami nem ibuprofen tartalmu. Csak min. 3, de inkabb 4 ora teljen el a 2 gyogyszer kozott.
2012. nov. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszi 2.nak is a választ, algopirint nem szeretnék adnineki, a kataflánt sajnos csak orvos írhatja fel, a faluban viszont ma nem rendel a háziorvos máshová nem tudom vinni :(
2012. nov. 30. 10:42
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, sokat segítettetek, mentek a zöld kezek :)
2012. nov. 30. 10:42
 7/18 anonim ***** válasza:
Panadolt adnék én is.Esetleg oscillococcinum nincs otthon?Ez egy homeopátiás bogyó és influenzára,influenzás tünetekre nagyon jó:lázcsillapító,köhögés csillapító ill.orrfolyásra is jó.
2012. nov. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
2-es vagyok! Pedig nyugodtan adhatnál algopirint, nekem kifejezetten javasolta a doktornő. Kár óckodni tőle, a hangulatán is javít, fájdalmat is csillapít. Igaz,, hogy nagyon általános, de az egyik legjobb gyógyszer.
2012. nov. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
aszpirin tartalmút sem szabad még adni neki...egyébként az orrára próbáld meg a sterimar orrcseppet feloldja a váladékot és könnyebb kiszívni
2012. nov. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Orrdugulásra próbálj neki valami mentolos pakolást. Ha van otthon babyluuf vagy kinderluuf balzsam az nagyon jó. És bármilyen keserves fújj neki tengervizes orrsprét. (a fiam sem szereti, de ilyenkor muszáj nehogy fülgyulladás legyen a vége.

A fül-orr-gégén a dokibácsi azt mondta, hogy segíthet ilyenkor az is, ha a fülre meleget teszel. Az orrot is tisztítja, könnyebben kiürülnek a melléküregek. + még nagyon sok folyadék!!


Lázra feljebb már írták, hogy panadol és nurofen. Felváltva, az tökéletes. Itt is érvényes a sok folyadék. Nem baj, ha most nem eszik, csak igyon. Esetleg csipegessen valami sósat, pufit vagy ropit arra megszomjazik.

Jobbulást.

2012. nov. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!