Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » LEGO Kislányoknak csak a Lego...

LEGO Kislányoknak csak a Lego Friends van? Melyiket ajánlod 8-10e t értékben?

Figyelt kérdés

Most jött rá 5 évesemre a legózhatnék (már kapott egy viszonylag nagyot, tehát nem egy 20 db-os, de eddig nem érdekelte, igaz, nem friends volt). Nem szeretnék rögtön egy 20.000.- ft-osat venni.

Annak meg nem látom értelmét, hogy kapjon egy babát egy állattal, meg 5 kockával.


2013. okt. 17. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg a Playmobil lányos játékait.

Igaz, ez nem a tipikus legó, de szerintem sokkal szebbek és érdekesebb. Ráadásul a kiegészítő részek nem drágák, de sok apróság van hozzá. Ha megtetszik neki, apránként kiegészíthető a készlet.

[link]

Rengeteg fajta van, a hercegnőstől kezdve az iskoláig mindenféle.

2013. okt. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem, van sima lego is, nemcsak a Friends.

Olcsóbb: [link]

Közepes kategória: [link]


[link]


[link]


[link]


Remélem, találsz kedvére valót!

2013. okt. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia


Nekünk van playmobil is, meg lego is. Mindkettő nagyon-nagyon jó, de azért picit mások, lévén, hogy a playmobil nem építőjáték. Van millió szuper kiegészítő hozzá, irtó nagyokat és élvezeteseket lehet vele játszani, de ha ÉPÍTENI szeret a gyerek, arra a lego való.

a lányom imádja mindkettőt amúgy.


Szerintem az a legcélszerűbb, ha van egy csomó építőanyag, kockák, különböző formájú-méretű elemek, laposak, összekötők stb, hogy lehessen bármit csinálni, állatkórházat vagy házat autót stb. És ezekhez figurák, talán pár állatka, kiegészítők stb. Ha ez friends vagy alaplego csak csajos ,az mindegy. A friendsbven sok csajos-kütyü van, fésű,masni, hajszárító stb amik feldobják a játékot.

De: ha csak friends alapkészleteket veszel, akkor sokkal nehezebb szabadon, fantáziából építeni, mert azok nagyjából arra vannak, amiket a dobozán látsz, kevesebb teret enged a gyerek spontán játékához.

Ezért optimális szerintem, ha csak kiegészítésként van a friends vagy valami minifigurás témaszett. Az igazán nagyszabású játékhoz kell hozzájuk egy csomó építőelem, meg kiegészítő építőcucc.

Nekünk minifigurás holmi nagyon sok van, meg építőelemek is, friendsből két babás készlet össz-vissz:


[link]


[link]


plusz kapott néhány állatkát a szériából:

[link]


ezekből van annyi apró csajos kiegészítő, hogy bőven elég... most hetek óta állatmentő kórházasat játszunk, épült mindenféle karám, meg persze a kórház, lakás a babáknak, autók stb, de az alap építőkockák stb nélkül csak tologatná az új autóját és ennyi, az nem építőjátékozás lenne, hanem matatós-szerepjáték, amire meg a playmobil jó, ha éppenséggel nem jobb.

2013. okt. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a hasznos válaszaitokat, sokat segítettetek!!!
2013. okt. 17. 13:06
 5/5 anonim válasza:
Szia!én nekem van egy 28.000 Ft. Legobfriends készlet,nagyon megéri,de kezdőnek egy 3000 Ft Kéne ,mint a lányok szobái Miáé,Stephanié,Andreáé,Emmáé,Olíviáé ezek 3000 Ft . kezdőnek ez kéne aztán késöbb lehet 6000 forintos és habtetszik neki szerintem vedd meg a 28000 Ft. Hullámvasút készletet van benne hullámvasút,óriáskerék és még további minden a lego friends nagyon megéri hiddel nekem megvan jó pár db.
2018. okt. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!