Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Sűrű, zöld orrváladék esetén...

Sűrű, zöld orrváladék esetén mit használtok gyermeketeknél?

Figyelt kérdés
Már 1 hete tart, nem folyik nagyon az orra, de reggelente sűrű zöld jön belőle. Nem túl jó a gyerekorvosunk, meg ha nincs más tünet, nem írnak gyógyszert, de gondolom ez gyulladásra utal. Nektek ilyenkor mi ír azorvosotok? Van olyan orrcsepp vagy spray, ami nem orrdugulásra való kifejezetten, hane az ilyen váladékot oldja, és elpusztítja a bacikat,meg a gyulladást? Köszi
2013. okt. 17. 11:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Antibiotikumos orrcseppet szokott felírni a gyerekorvos, potom összegbe kerül, gyógyszertári készítmény (tudod, olyan gyógyszertáros kis flakonban adják, kézzel van ráírva, hogy mi a neve, de persze nem emlékszem).
2013. okt. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, most olvasom a válaszokat. A tengeri só nagyon klassz dolog, de nem véd meg a középfül-, arcüreg-, mandula- stb. gyulladástól. Olyan szinten irtóznak már az emberek a gyógyszertől, hogy akkor sem veszik/adják be, ha a kockázat, amit ezzel vállalnak (szövődmény), nagyobb, mint az, amit elkerülhetnek (mellékhatások).
2013. okt. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

7-es vagyok!

Amit a 11-es ír,antibios orcsepp az a Neomicin amit én ajánlottam!!

2013. okt. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Az orrsprétől üvöltésre próbáld meg azt, hogy add a kezébe, fújja be saját magának...

Fiam előtte úgy sírt-üvöltött, mint akit nyúznak, aztán 2 hónapja kínomban a kezébe nyomtam a 3,5 évesemnek hogy tudod mit? akkor fújd be Te magadnak...

Azóta vigyorogva fújja be magának...

2013. okt. 19. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a Bioparox-ot, ez recept nélkül kapható, antibiotikum tartalmú inhalációs oldat, nagyon jó gyulladáscsökkentő, 3 éves kor felett adható.


[link]

2014. jan. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!