Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Régen is ennyi kövér gyerek...

Régen is ennyi kövér gyerek volt? Csak én nem vettem észre?

Figyelt kérdés
Miért sokasodott meg a kövér gyerekej száma???

2013. okt. 20. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

Az a sok mu kaja, egeszsegtelen taplalkozas, edessegek. Az en idomben meg nem volt annyi valasztek sem pedig gyorskaja, anyukam es mamam gondoskodott arrol, hogy egeszsegesen taplalkozzak.

Amugy en is megfigyeltem, hogy egyes babak epp, hogy befernek meg a babakocsiba, de meg se lep mikor latom, hogy Mc Donaldsot ad az anyu az alig egy eves gyereknek.

2013. okt. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Meg annyit, hogy 25 vagyok es boldog, hogy mas korszakban nottem fel.
2013. okt. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Felénk az autóhasználat terjedt el, a gyereknek már egy lépést sem kel tennie, mert mindenhová viszik. Egyedül nem engedik le szaladgálni, mert veszélyes, a játszóterek nagyon rossz állapotban vannak, többet ülnek otthon, ennyi.
2013. okt. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!