Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megvennétek egy három éves...

Megvennétek egy három éves fiúnak Karácsonyra, úgy, hogy csak ezt kapná?

Figyelt kérdés

[link] ???

Még a konyhán is gondolkozom mert lesz neki kistestvér aki lány lesz,de talán ez jobb lesz egy fiúnak,bár főzőcskézni is szeret. :)


2013. okt. 21. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Én ilyet veszek a fiamnak,mert nagyon szeret főzni.

[link]


a konyha nem lányos,én speciel egy mesterszakácsnőt nem ismerek :)

2013. okt. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kíváncsicska ***** válasza:
100%

Igen.Miért keveselled?Az ára miatt vagy db-ra?

Szerintem, így ez az övé, ha lesz tesó neki meg lesz konyha.Ez így jó, nem lesz ok összeveszni.

Amúgy nekik fontosabb a játék szerintem mint hogy mennyibe kerül (normális esetben),és ha tudod hogy ezt szeretné akkor elég ez.A nyagyiktól úgy is lesz még ajándék, meg a keresztszülőktől nem? Felesleges (szerintem) túl sok ajándékkal elhalmozni őket egyszerre.

2013. okt. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az ára teljesen rendben van csak,hogy igen ezt kapná játéknak mert a mamáktól ruhaneműt,szőnyeget kértem neki.

Tudom,hogy jó a konyha is fiúnak csak mikor mondtam neki,hogy később a kis hugi is játszhat vele meg együtt fognak sütögetni akkor már nem örült annyira,talán jobb egy saját játék,csak már annyi autós dolga van.

2013. okt. 21. 16:20
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó. Esetleg még valami apróságot kaphat (pl. könyv, kifestő). Bár szerintem 3 évesen még nem igazán izgatja, hogy hány ajándékot kap. Ha esetleg emiatt izgulnál...
2013. okt. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs még háromévesem, de szerintem ilyenkor pont számít, hogy hány darabot kap. Lehet, hogy hülyeség, de nekem az jutott eszembe, hogy nem eredeti csomagolásban adnám, hanem szétszedve, több darabban, aztán megmutatnám (vagy rájönne?), hogy együtt is lehet őket használni.
2013. okt. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A mienk is szerelőpadot kap a családtól. Emellé, mivel ezt a mamákkal és keresztszülőkkel közösen vesszük, már csak könyvet, puzzlet kap.


Off.: Tavaly volt 3 éves a kisfiunk karácsonykor. Ő az első három-négy ajándékot bontogatta szívesen, a többi utána már nem nagyon érdekelte, azzal akart játszani, azt kellett olvasni, ami az elsők között volt. Volt olyan ajándék, amit 1 héttel karácsony után bontottunk fel, jobban örült neki akkor.

2013. okt. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

enyém 2 évesen kapott hasonlót. imádja mai napig, most 4 éves :)

sokszor lepakolt róla, rárakott kistálakat és főzött rajta, a csavarok a kaja, szerszámokkal keverte.

tavaly kapott kiskonyhát, nagyon örült neki, de vagy heti 1x 5 percig játszik vele, szóval nálunk még a főzés is pasisan megy :D

azért meg ne kapjon ő bármit, hogy majd a húga használja, nem szbad, csak neki legyen ajándéka amit a jézuska hoz, megérdemli :)

2013. okt. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!