Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más gyereke is többet van...

Más gyereke is többet van otthon mint az oviba?

Figyelt kérdés
Kislányom mióta elkezdte az ovit mindig beteg,szinte többet van itthon mint ott.:( Most megint lázas lett pedig csak a múlt héten volt oviba előtte másfél hétig itthon.

2013. okt. 26. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Az első két ovis évünk erről szólt, és idén is már 2x voltak betegek. Kivizsgálás, zöldség, gyümölcs, vitamin, immunerősítő, ima, semmi nem hatott eddig.
2013. okt. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, szeptember eleje óta összesen 1 hetet sikerült végigcsinálnunk. A többi héten 2-3 napot tud menni, aztán kidől, egy-másfél hetet van utána itthon.

1 évesem is van, vele itthon lehetek gyeden, így ebből a szempontból szerencsések vagyunk, hogy nem probléma, ha nem megy a lányom oviba. Viszont ami probléma, hogy amikor hazahoz valamit az oviból, akkor utána sorra dől ki az összes családtag (anyukámmal egy házban lakunk), és a kicsinél mindig elhúzódik a nyavalya, 2-3 napot egészséges, azután megint betaknyosodik a nővére miatt. :-( Remélem, legalább annyi "haszna" lesz, hogy megerősödik az immunrendszere, mire ő kerül oviba.


Hozzátartozik még, hogy csak ebédig van oviban a lányom, utána hozom haza, tehát ez a délelőtti időszak is simán ledönti a lábáról. :-/

2013. okt. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a helyzet. A leghosszabb idő, amit egyfolytában járt eddig, az 2 hét 2 nap volt. Most jött ki a hányós- hasmenésesből, ma meg már köhög:(
2013. okt. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ebben a hónapban egy hetet ment oviba. :( Kivagyok,mert èn is elkaptam,kismama vagyok... :(
2013. okt. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2012/13 tanévben 21napot volt oviban a fiam. Asszem nyertünk a ki mennyit hiányzik versenyben. Idén reméljük lesz ez több is. Hétfőtől szurkoljatok.

(félrekezelt allergia:()

2013. okt. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt hittem, csak mi vagyunk ennyire betegesek, azért jó tudni,hogy nem az én gyerekem immunrendszerével van gond. Tavasztól őszig semmi, sz eptembertől meg kisebb szünetekkel, de állandóan beteg. :(
2013. okt. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!