Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Akiknek van kicsi gyereke...

Akiknek van kicsi gyereke otthon, őt hová teszitek míg a nagyot szoktatjátok be bölcsibe/oviba?

Figyelt kérdés
2013. szept. 1. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi most valtottunk ovit,szerdan kezd a kislanyom,hugit vihetem magammal!valojaban nincs is mas valasztasom!persze ez fugg attol is milyen idos a kicsi!ha nagyon pici akkor inkabb nagymama ha van ra lehetoseg!
2013. szept. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem szoktatom. Amíg otthon vagyok a kicsivel, a nagy is velem marad. Régebben járt, de a tesó születése után nagyon nem akart, minden reggel zokogással indult, így nem erőltettem, az én lelkiismeretem is nyugodtabb így.
2013. szept. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2, de állítólag idén szeptembertől szigorodik a törvény, és a 3évesnél idősebb gyereknek kötelező az ovoda.És akár a gyámügy is rátokszálhat.Nem bántásból,de nekünk ezt az első ovodai értekezleten így mondták el.
2013. szept. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3. Jövő szeptember elsejétől kötelező (elméletileg, mert nem tudom, hogy fogják megoldani) az óvoda. Nekem majdnem 4 éves a gyerekem, van egy elutasító határozatunk, hogy a kora miatt nem kötelesek felvenni.

A beszoktatás nálunk is érdekes lesz, van egy majdnem 1,5 éves mellé, de lehet, hogy én is viszem majd őt is magammal.

2013. szept. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jön velünk a pici is a beszoktatásra.
2013. szept. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 JnéHN ***** válasza:
Nálunk Mama lesz arra a rövid időre a kicsivel, aki 14 hónapos, nálunk nincs beszoktatás, max 1 órát lehetek ott és aztán le kell lépni.
2013. szept. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk az egész család segít, egy-egy nap a nagymamák vigyáznak, egyik nap a férjem, aztán a húgom. A második héten már egyedül lesz délelőtt, így akkor viszem majd a picit is, mikor érte megyek.
2013. szept. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!