Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák akinek folyamatosan...

Anyukák akinek folyamatosan beteg a gyereke mióta oviba/közösségbe jár hogy oldja meg a munkába járást?

Figyelt kérdés
Nekem szerencsém van mert itt van a nagymama,de fogalmam nincs mi lenne ha egyedül lennék. Én és az apja is dolgozunk. Mióta elkezdte a gyerek az ovit folyton beteg. A 2hónapból 1-et sem járt eddig.

2013. okt. 29. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy, nekem kis tesó volt otthon aki mindent elkapott hatványozottan, szuper volt, gondolhatod. A gyerekorvos is mindig mondta, hogy szerencse h nem dolgozok. Esetleg gyerekcsősz de akkor arra dolgozol, hogy kifizeted, de legalább lesz nyugdíjad :D
2013. okt. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi tavaly szeptemberben kezdtük az ovit, oktoberben mentem vissza dolgozni, januára kirugtak. Oktoberben végig beteg volt majd december 2dik felét is, majd január utolsó hetét. Ez után mondták hogy ez nem tudják tolerálni. Most a saját cégemmel igy nincs gond, nem is tudom mit szola egy munkáltató most ahoz hogy 1 hónapja itthon van a kislányom btegség miatt + lábsérülés miatt.... Apucinak meg olyan a munkahelye hogy ha táppénzre jönne már nem is kellene visszamennie....
2013. okt. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem is kitettek, pedig szeptemberben voltam egy hetet itthon mandulaműtét miatt, majd október közepén beteg lett a kisfiam (4 éves). egy napot hiányoztam, másnap mentem dolgozni, kitettek.
2013. nov. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ezért nem is tudtam vissza menni többek között még a munkába. Két gyerek van, párom a fővárosban dolgozik hét közben, nagymama, nagypapa is dolgozik, barátnők szintén, nincs segítség. Ráadásul módszertani ovi és ott sok a szünet pl. nyáron 2,5 hónap amit szerintem egy munkahelyen sem díjaznának.
2014. máj. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!