Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Milyen összegben...

Anyukák! Milyen összegben fogtok karácsonyi ajándékot venni gyerekeiteknek?

Figyelt kérdés
2013. okt. 7. 10:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
Max. 5000.- a limit, mindenki felé, nem csak a gyerekek felé (megengedhetnénk jóval többet is, de feleslegesnek gondoljuk). Ebben az összegben többnyire alapanyagok vannak, amiből saját készítésű ajándék készül. Nem szoktunk sokat költeni "nagy" dolgokra. Nem ezen múlik az ünnep szépsége.
2013. okt. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
10ezer alatt tudtam maradni.Már megvan.Legót kap,vaterán tudtam megvenni töredékáron elég sokat.
2013. okt. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én inkább azt a taktikát választom, hogy apránként szerzem be. Már van amit megvettem, nem lényeges, hogy használt vagy új, mert van olyan, amiről tudom, hogy nagyon örülne neki, de pl újonnan nem lehet kapni. Inkább év közben figyelem a lányomat (3 éves múlt), hogy mi érdekli, mi tetszik neki, és úgy keresgélek. Így az is elkerülhető, hogy haszontalan dolgot kapjon. Van, amihez most még kicsi, de pl fél év múlva már jó lesz, így azt is megveszem most, ha látom jó áron, ilyen pl. a pötyi-játék. A fiam még csak 1 éves múlt, neki még nem lehet így vásárolni, de az autókat, labdákat nagyon szereti, majd az alapján választunk valamit.

Így lehet, hogy nagyobb összegben gyűlik össze ajándék, de nem megterhelő, mert mire karácsony lesz, szinte nem is kell venni semmit. :-)

2013. okt. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 10 ezerért kap a gyerkőc ajándékot karácsonyra, és szülinapra is, egymásnak is annyiért veszünk, a család további része kb. 5 ezer ft-ból kihozható ajándékokat kap.
2013. okt. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

eddig mindig nagyon elszálltam összegben(másnak lehet,hogy ez aprópénz,de nekünk sok)Ameddig csak 1 gyerek volt 25 ezer körül kapott ajándékot,csak tőlünk.Tavaly megszületett a tesó karácsonykor volt 6 hónapos- fejenként 15000ft-ért kaptak ajándékot,+ még erre jöttek a nagyszülők ajándéka,1-2 rokoné is.


Idén mi max 10.000 költünk fejenként a gyerekekre.A többiek szokás szerint pluszban vásárolnak.

2013. okt. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én is folyamatosan vásárolok, már van könyv, kifestő... amikor akciós valami, akkor kell ráugrani. amúgy én is kimegyek ameddig lehet, mert én sosem tobzódtam a játékokban gyerekkoromban. Nagyon várom a már a karácsonyi közös sütisütést!
2013. okt. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Fejenként 10 e ft!

3,5 éves és egy 10 hónapos!

2013. okt. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
kb. 10 ezer Ft-os határig gondolkodunk
2013. okt. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Már vanak ajándékok,de valoszü hogy még veszek ,de kb 10000ft fejenként 3 gyerekekem van .
2013. okt. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

1 lányom van, 10 ezer körül terveztem költeni.

Olyan drága minden... EGy nagyobb legócsomag még kis se jön ennyiből lehet.

2013. okt. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!