Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ezt a "én kicsi pónimat"...

Ezt a "én kicsi pónimat" néztem ki a lányomnak karácsonyra. Szerintetek érdemes most megrendelni? Vagy várjak vele?

Figyelt kérdés
[link]

2013. nov. 2. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Ezt te tudod! HA van rá pénzed és tutira ez kell,akkor mindegy mikor rendeled.
2013. nov. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekünk van ilyen, tök cuki.

Az én gyerekeim bírják az ilyesmi jellegű beszélő állatkákat.

Ez is dumál, meg nyammog, szerintem aranyos és ez igazán jó ár érte.

2013. nov. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyiért érdemes most megvenni. Nem hiszem, hogy lesz olcsóbb. Ha meg tudod venni most akkor ne habozz! Tavaly pl a húgom a kislányának szeretett volna venni Tapsolós Barbiet kutyákkal, azt hiszem 10 e körül lett volna, de megláttam egy üzletben 5 e körül, meg is vettem azonnal, jól tettem!
2013. nov. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennél olcsóbb már biztos nem lesz,én megvenném ha ezt akarnám.
2013. nov. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vedd meg mert ez nagyon olcsó így! Ma láttam ugyan ezt a Müllerben, és ott 12ezer volt. Kislányomat aki 2 éves alig bírtam elrángatni tőle. :)Nagyon tetszett neki. :)
2013. nov. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. ahogy most nézegettem azt látom, hogy a legtöbb webshopban most ennyibe kerül ez a póni.
2013. nov. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]

;)

2013. nov. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!