Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kiszolgáltatott helyzet...

Kiszolgáltatott helyzet otthon gyereket nevelni a férjtől anyagilag függeni?

Figyelt kérdés
Nem a Gyed-re gondolok,hanem Gyes-en lévő édesanyákra ,vagy hivatásos anyukákra .
2013. nov. 6. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Igen, az. Kiszolgáltatott helyzet, mivel nem keres eleget, hogy maximálisan önálló lehessen. De nagyon nem mindegy, hogy kitől függ az ember. Volt olyan kapcsolatom, amiben egy zsepit nem fogadtam volna el a másiktól. De rájöttem, hogy az úgy nem élet. A mostani férjem empatikus, családcentrikus, mélységesen szeret minket, vakon rábízom az életem, akár anyagilag, akár fizikailag, mindenhogy. Nem erőlteti bennem a kiszolgáltatottság érzést, hanem erősíti az önbizalmam még ebben a helyzetben is. Nem csak segíti a hétköznapokat, de a továbbtanulásomban is segít, motivál, dícsér, minden áldott nap. Fantasztikus ember, csodás apa.
2013. nov. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem érzem annak. a férjemben maximálisan megbízom,nem aggódom azért, h. lelép, minket meg itt hagy. ha isten ne adj pedig baleset vagy halál érné, a biztosítási összegből ellennénk amíg óvodás korú lesz s el tudok újra helyezkedni.
2013. nov. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Egy nő gyerekkel mindig kiszolgáltatott, csak éppen változik, hogy a férjének vagy a munkáltatójának, vagy a főbérlőjének vagy a családjának vagy akárkinek. Valakitől úgyis függsz, mert annak a gyereknek enni kell, tető kell a feje fölé. Akkor már inkább függők a férjemtől, mint a sokszor empátiától teljesen mentes munkáltatótól.
2013. nov. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

Egy normális házasságban NEM!

Ahol mégis gondot okoz az anyagi függés a másiktól ott alapból problémák vannak.

2013. nov. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én Gyedet kapok de, mégis fura érzés annyival kevesebbet keresni mint a férjem, vagy mint régen én.


fura, hogy a közös számlánkon tudom, alig van az "én"pénzemből.


Nem a férjem miatt nekem fura, kellemetlen kicsit...


ebből a szempontból nagyon várom, hogy újra dolgozzak...

2013. nov. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!