Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyit költötök karácsonyi...

Mennyit költötök karácsonyi ajándékra 3 év körüli lányotoknak? Mit vesztek?

Figyelt kérdés
2013. nov. 7. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi olyan 50-70eurot költünk a lanyunk ajándékra januar vegen lesz 4eves!Imád fotózni ez a legnagyobb "szenvedélye" egy gyermekeknek való digitális fényképezőgép kap 1tokot hozzá illetve egy 3D meséskönyvet! nem szeretem ha sok mindent kap! A bőség zavarában nem értékeli! Inkább 2 dolog de normális mint sok!
2013. nov. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mivel szerencsére jól állunk anyagilag, mindig ott van a kísértés, hogy agyonvásároljam magam, de hidd el, nem az a lényeg, hogy mennyit kötöttél! :) Az én kis Csöppem még csak egy esztendős lesz januárban, de ha most három éves lenne, olyasmiket vennék neki, amivel fejlesztheti a kézügyességét, kiélheti az esetleges művészi hajlamait. :) Szóval festékek, zsírkréták, ecsetek, csomó apróság, ami összeáll egy nagy egésszé. Ebben a korban zenélni is nagyon szeretnek (gyakorlatilag bármivel, ami akad), hát akkor vennék neki kis játékhangszert. Persze osztom itt az észt, de még nem tudom, hogy az én kislányom mit kap és mennyiért, de eddig is igyekeztem fejlesztő játékokra, és jó programokra költeni. :) Minden jót nektek!
2013. nov. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1es vagyok én is a fejlesztő játékok híve vagyok de abból már minden van!:O a kicsinek 1eves ezért okoz feltörést, hogy mi az ami nincs a tesorol! Regebben en is sokat vettem de azt vettem észre, hogy akkor csak kaosz alakul ki, mert nem tudja mihez nyúljon! Mivel nagy a család (ferjemek 8an vannak testvérek es nagymama is előszeretettel vasarolgat a kicsiknek) tul sok a gyereknek! Kertem őket idén, hogy inkább dobják össze a penzt és szép mesekonyvet vagy hasonlot vegyenek közösen! A lanyom amit imád a könyvek és a fényképezés ezért kap fényképezőgépet és szerencsére az a típus aki nagyon vigyáz a dolgaira mindegy, higy ruha, , cipő vagy játék!
2013. nov. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3,5 éves, futóbiciklit kap, Zhu-Zhu hörcsögöt, és társast. Ez kb. 20 000 ft-ba fog kerülni. Mostanában ezekért könyörgött.
2013. nov. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én már túl vagyok a vásárláson, már csak be kell csomagolnom. 3,5 éves a lányom és ezeket kapja:

- 4 db vaterás (használt) hercegnő,királylány, tündér jelmez, játszósnak, itthonra ( kb 10 ezer). Imádja az ilyen ruhákat, ráadásul az egyik jelmez pont olyan mint az egyik Barbieja, Belle hercegnő:)

- kétkerekű roller 8 ezer

- fa vonatsín vonattal, kiegészítőkkel 4500 Ft

- gyurmázós készlet ( 2ezer -használt)

- Fa babaház 12 ezer

2013. nov. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nalunk alapelv, hogy a Jezuskatol 1 dolgot kerunk, es mivel a Jezuska nem milliomos, igy nem koltunk tobb 10000Ftot ajandekra. 5000-7000 a felso limit. Nekem fiaim vannak. A nagy tavasszal lesz 3 es egy nagyon vagany valodi huros szologitart talaltam neki 5000-ert. Azert azt kapja, mert azt kerte. Levelet is irunk majd a Jezuskanak es lerajzoljuk mit szeretne.


Ha azert tetted fel a kerdest mert bizonytalan vagy az ajandekkal kapcsolatban, akkor kerdezd meg a lanyod, hogy mit szeretne. 3 evesen mar biztosan el tudja donteni.

2013. nov. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!