Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jobb-bal kezet általában...

Jobb-bal kezet általában mikor tanulják meg a gyerekek?

Figyelt kérdés
2013. nov. 15. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom 3,5 évesen tanulta meg.
2013. nov. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
van akinek 40 fele is gondot okoz a jobb-bal (pl. a felesegem... :) )
2013. nov. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazából nekem még halvány emlékeim vannak, hogy alsó tagozatban ezt tanúltuk... kislányom nincs 2,5 éves, és egyszer mondtam neki , azóta teljesen természetesen tudja,m ég csak nem is gondolkodik rajt... kíváncsi vagyokk mekkora a szórás, mert gondolom itt is vannak különbségek gyerekek között, mint mindenben szinte...
2013. nov. 15. 14:17
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, mikor vezetni talúltam én magam is kevertem :) - az oktató mondta, hogy ez a nőnknél szinte természetes :)
2013. nov. 15. 14:18
 5/8 krisztivan ***** válasza:
100%
Fiamnak mondtam valamelyik nap(megszokásból,mert van egy nagyobb gyerek is)hogy itt jobbra és arra fordult.Később döbbentem rá erre és kérdezgettem,hogy melyik a jobb melyik a bal és gondolkodás nélkül tudja.3 éves volt szeptemberben.A nagyobbiknak még 8 évesen is gondot okozott:-))
2013. nov. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
A lányom 20 hónaposan hiba nélkül tudta hogy jobb keze, bal keze, jobb lába, bal lába, jobb füle, bal füle, fent, lent, elöl, hátul stb. Sokan meg is lepődtek rajta.
2013. nov. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3 évesen tudta már a lányom.
2013. nov. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
20 hónaposan? - az igen! nem semmik a gyerekek! Két kislányom van, és tökéletesen alátámasztják azt, hogy mennyire más és más minden gyerek :)
2013. nov. 21. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!