Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2009. októberi születésű...

2009. októberi születésű gyerekek mikor mennek oviba? Lenézik általában azt, aki csak 4évesen engedi oviba a kisgyerekét?

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 21:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

az én fiam 2009. szeptemberi.tavaly szeptember óta,vagyik 2 éves kora óta bölcsis.ő 3 évesen és 4 hónaposan fog oviba menni,addig maradhat a bölcsiben.

miért néznék ne?

szerintem nem nézi le senki,csak nem érti az indokokat.egyébként én se nagyon,mert azért egy három évesnek már ideje szocializálódni,más hasonló korúakkal együtt lenni,kellenek az új ingerek.és rengeteget tanulnak az oviban,amit ha otthon meggebedsz,akkor sem tudod neki megtanítani,ott játszva elsajátítja

2012. jan. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem nézik le ha később megy oviba a gyerek.

A fiam is majdnem 4 volt, a barátnője pedig már be is töltötte, amikor szeptemberben elkezdték. A csoportban sokan kezdtek 4 évesen.

Egy 4 éves gyerek sokkal befogadóbb, sokkal nagyobb előnnyel indul. Önállóbb, egyedül öltözik, ügyesebb.

2012. jan. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Lenézik? Enyémet konkrétan fel sem vették. 2009. januári. Majd most májusban jelentkezünk újra, így jobb esetben 3 év 9hósan lesz ovis.
2012. jan. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Otthon vagyok a picivel, ezért maradna velünk otthon...
2012. jan. 24. 21:58
 5/13 anonim ***** válasza:

Lehet, h nem teheted meg! Most írtam ki egy kérdést, figyeld, hátha érkezik rá olyan válasz amiből ezt megtudhatod.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

2012. jan. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is 2009.októberi,és nem biztos,h viszem 3 évesen óvodába,nem azért mert van vagy lesz tesója.

Egyszerüen katasztrófa óvoda,inkább várnék még egy évet......

2-3 gondozónőre 25-30 gyerek,ráadásul kiscsoprtosok a nagycsoportosokkal..és ha akarnának se tudnának az összes gyerekre figyelni...Szívesebben vinném magán óvodába,persze az meg költséges.

2012. jan. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De ő aug. 31-ig nem tölti be a 3.életévet.
2012. jan. 24. 22:24
 8/13 A kérdező kommentje:
22:23 dettó így vagyok, féltem nagyon a kicsimet!
2012. jan. 24. 22:25
 9/13 anonim ***** válasza:

Előző vagyok,az meg hogy lenéznek,engem nem érdekelne.

Soha nem érdekelt idegen emberek véleménye azt gondol amit akar,sőt inkább az ellenkezőjét teszem...mindenki foglalkozzon saját magával meg a családjával.

Ugyhogy ne érdekeljen,h mit gondolnak.

2012. jan. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
és vajon az óvónők hogyan viszonyulnak hozzánk?
2012. jan. 24. 22:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!