Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikortól engedhető egy gyermek...

Mikortól engedhető egy gyermek a számítógép elé?

Figyelt kérdés
2007. okt. 5. 07:10
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Szia!hat ez jo kerdes?mar 4 eves gyereket is tudok aki szamitogepezik!

szerintem meg kell szabni ,hogy naponta mennyit ulheta szamitogep elott,ez a szulo feladata!

mert sajnos van egy ismerosom ,na nalluk a gyerek 10 eves es az van megszabva hogy naponta lemegy 1 orat a jatszoterre!a tobbit a szamitogep elott tolti!ez igy volt a nyari szunetbe , ezt a szulonek kell megszabni!belatasa szerint!

2007. okt. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs korhatárhoz kötve. A kisfiam 3 és fél éves korától számitógépezik. Hozzá kell tenni nem minden nap és nem minden héten. Most 5 éves ügyesen használja a NET-et. A kontroll feltétlen szükséges, mikor és mennyit.
2007. okt. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
mikortól van elég türelmed a rengeteg válaszra!
2007. okt. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
szerintem minél később!inkább kint játszon a szabadban.minél kisebb annál jobban befolyásolható.eleget számítógépezhetnek még nagyobb korukban.
2007. okt. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%
Kisfiam még nincs 2 éves,de imád egerezni.Kislányom 3 évesen ügyesen kezelte az egeret.Hasznos lesz nekik,ha elkezdik tanulni és már kicsit ismerik.De a napi (heti) határt,meg kell szabni.Vannak olyan oldalak amik kifejezetten hasznosak.Vagy mesék mondókák.sőt:kézügyességfejlesztő játékok,memóriafejlesztők.Ezek nem fognak ártani.
2007. nov. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!