Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Honnan tudom, hogy fázik-e...

Honnan tudom, hogy fázik-e kinn a gyerkőc? Ha piros az orra? Ha hideg a keze? Ha lila a szája?

Figyelt kérdés
Nem akarom túl- és alul öltöztetni sem. Valami tipp? 2 éves.

2013. nov. 20. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Remeg a szája. :) De hát már 2 éves, eddig honnan tudtad? :D
2013. nov. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezed és megmondja. Egyébként látod rajta. Nem érzi jól magát, hidegek a végtagjai, összehúzza magát, ténfereg.
2013. nov. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha hideg a keze,és az orra.
2013. nov. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Eddig sem tudtam, ezért mindig agyonöltöztetem :)

A keze mindig hideg, mert kesztyűt nem hajlandó venni. Az orra 5 perc után piros. Ha kérdezem, hogy fázik-e, mindig nem a válasz. Gondoltam, van valami tuti praktika. De az is lehet, hogy eddig soha nem fázott :)

2013. nov. 20. 12:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a piros orr és a hideg kéz nem mérvadó. Nekem is van, hogy az arcom meg a kezem le van fagyva, de mégsem fázom. Látszik az egy gyereken ha fázik, vacog, didereg... :)
2013. nov. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A lényeg hogy a lába ne fázzon (harisnya, zokni, prémes csizma, ha kell bele thermo talpbetét), a kezén legyen kesztyű, ne legyen kinn a nyaka, füle, tehát sál, sapka, télikabát, sinadrág alá normál nadrág+harisnya ha nagyon minuszok vannak, felülre rövid és hosszú ujjú póló, vastag pulcsi+téli kabát. A talpbetétet azért irtam mert a kinai csizmákban eléggé tud fázni az ember lába, az enyém is szokott a prémes csizmában. Idén azonban a Deichmannban veszek valószinű a lányomnak csizmácskát, kinövőfélben van a tavalyi.
2013. nov. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem pici kora óta az vált be, hogy megfogom a tarkó-nyak környékét és ha az kezd hűlni, akkor biztosan fázik. Tudom, hogy ezt anno úgy olvastam valami babás könyvben.
2013. nov. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Thero talpbetétet már tavaly beszereztem. A nyakszirtről már én is olvastam valahol, csak ha nekem is jéghideg a kezem, elég érdekes kitalálni, hogy az vajon milyen hőfok lehet.

Köszi mindenkinek.

2013. nov. 20. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!