Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor lesz már vége a hiszti...

Mikor lesz már vége a hiszti korszaknak?

Figyelt kérdés
2 éves lányom..de eljutottam arra a pontra , hogy nem bírom már tovább. Meddig tart? Sokan mondták, hogy kemény időszak..de mostanra úgy eldurvult az egész..sose hittem volna hogy így kiakadok
2013. nov. 24. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, eltart még egy darabig és csak durvulni fog! A Lányom 3 éves, ő is nyomja izomból. És a lányok sajnos soha nem növik ki!! Kitartás!
2013. nov. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ettől még hova durvulhat? Esküszöm könyebb lesz a tinikorszak mint ez.. :(
2013. nov. 24. 16:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Leírnád, mi miatt és hogyan szokott hisztizni a lányod?
2013. nov. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Minden miatt, ha nem cipelem a fenekét a boltig meg vissza hanem sétálnia kell , ha az tőle 5 cm-re való innivalót nem adom neki oda hanem mondom neki hogy ott van előtte..stb
2013. nov. 24. 17:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi az hogy a lányok nem növik ki???Most komolyan..ne hozzátok rám a szívbajt!!A lányom 1 éves kora után kezdte a balhéit..lassan 3 éves és még mindig tart a dolog.. :( Mindig ha valami megoldódik (a kérdező példájánál maradva, 5 centire lévő pohárért hisztizik ), akkor jön valami új (mostanában az öltözéssel, fürdéssel vannak igazán gondok).Én sem tudom mit tegyek..nagyon ki tud akasztani..és mondom, ez már lassan 2 éve folyik. :((

A fiam 1 éves lesz..ő is egy igazi kis rosszcsont, de már most látszik hogy sokkal nyugisabb.Igaz rosszabb sokkal..már mint olyan értelemben, hogy egész nap rötyögve pakolja szét a lakást, de ha mondjuk becsukok előtte egy ajtót, hogy na ezt most nem, akkor fogja azt tovább megy..a lányom már ilyen korban is bevágta a hisztit egy ilyenért..

Bizony van mikor bekapok egy Valerianat..legalább nem Sanax..és valamennyit használ is..Egyszerűen le kell lazítanom valahogy..

2013. nov. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztos kinövi egyszer de minden korszaknak megvan nehézsége.Hidd el a tinikorszak rosszabb mint egy 2éves hisztije.Szoval nehezebb de ezt gondolom sokan tapasztalják.
2013. nov. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

sosem értettem ezt a hiszti korszakos dolgot, lehet hogy még korai

két éves múlt a lányom egy hónapja, de én semmi jelét nem látom

olyan önálló, a kedvenc szava az hogy : egyedül


remélem így marad


talán a szülő vérmérséklete is befolyásolhatja milyen durván jön ez elő?

nem tudom csak próbálok találgatni

2013. nov. 25. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!