Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elfogadható ha az anyuka azt...

Elfogadható ha az anyuka azt mondja óvodás gyerekek mellett, hogy azért nem dolgozik, mert a férje külföldön dolgozik?

Figyelt kérdés
Sokan kritizálnak emiatt.
2013. nov. 24. 22:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én szívesen dolgoznék, most kezdte a lányom az ovit, visszamennem nem volt hova, újat meg nem sikerült még találnom, szerencsére anyagi gondjaink nincsenek ez miatt, inkább magam miatt mennék, egy alkalmi munkán kívül mást eddig nem találtam, de már oda is a megváltozott munkaképességűeket keresik, így az is kiesett :(
2013. nov. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha nektek ez így jó, senkinek semmi köze hozzá...ha te háztartást vezetsz, és ellátod a gyerekidet, akkor nem tudom, milyen jogon szólnak be :)

Irigység, gondolom én.

2014. jan. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!