Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan foglalkozzak megfeleloe...

Hogyan foglalkozzak megfeleloen es eleg idot a 4,5 eves lanyommal? Bovebben lent.

Figyelt kérdés

December 18.-an szulok, abbahagytam a magneziumot, sokat faj a hasam, raadasul 2 honapja nem mulik a megfazasom es arcureggyulladasom, nem kapok levegot, faj az orrom belulrol a sok fujastol, kohogok, faj az arcom, a mellkasom. Hasznaltam mar mindent, antibiotikumot is egyszer, bioparoxot fujom orrba de nem hasznal. A torkom is tiszta voros, alig birok beszelni es nyelni!

Hazahozzuk ot ovibol, de ugy erzem, tobbet es jobban kene vele foglalkoznom, de egyszeruen keptelen vagyok a betegsegem miatt. Mar sirni szoktam a fajdalomtol es a gyengesegtol! Ha ledolok elszunditok, ulni kenyelmetlen. Az apja sokat dolgozik, de ha o hazajon, maximalisan jol elvan vele!!

Miket tudnek a kislannyal egyutt csinalni, hogy esetleg ne unatkozzon vagy jol erezze magat?!


2013. nov. 28. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy 4,5 éves már simán megérti, hogy beteg vagy, és pár napig pihenned kell. Dőlj le mellé, eljátszik egyedül is.
2013. nov. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmit!!! Felholt allapotban vagy!!! Ilyen betegen es gyengen hogy fogsz szulni? A vege fele jarsz, ki tudja mikor indul be szules? PIHENJ ES GYOGYULJ!!!! Szedj antibiotikumot, aludj, fekudj, pihenj! Ha faj az orrfujas, akkor szivd le a gyerek orrszivojaval!
2013. nov. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Uh, szegénykém, ez nagyon durva! Mit mond az orvos? Nem adott gyógyszert? Ezzel mindenképpen kellene kezdeni valamit mihamarabb, mert így tényleg, hogy fogsz szülni? És ha meglesz az újszülött, hogy fogod betegen ellátni? És hát oké, hogy elvileg védeni fogja az anyatej, de azért egy ennyire durva és makacs betegség egyáltalán nem biztos, hogy nem jelent rá nézve is veszélyt!!! (amikor krupp miatt voltunk kórházban a kislányommal,teljesen megdöbbentett, mennyi ici-pici, pár hetes-hónapos, anyatejes!!! baba feküdt benn tüdőgyulladással, influenzával. Azóta azért szkeptikus vagyok az anyatejes babák totális védettségével kapcsolatosan)


D vitamin, calcium, és infralámpázás a lehető legtöbbször!!! Jó az orrcsepp is, mert az nem csak, hogy segít kidugítani az orrod, de kicsit a váladékozást is csillapítja. Bár ha infrázod az arcodat, akkor a pont az lenne a lényeg, hogy kitisztuljon onnan a sok cucc... Mindenesetre pihenj a lehető legtöbbet, napközben, amikor egyedül vagy, ne foglalkozz a házimunkával (remélem, ezt a férjed is megérti), pihenj, aludj,kúráld magad. Aztán délután, amikor otthon a kislányod, próbálj vele "csak úgy" együtt lenni, bújjatok össze (bár ez is necces, nehogy elkapja tőled a betegséget), ha nem tudsz neki Te mesét olvasni, akkor nézzetek meg egy mesefilmet együtt (hidd el, 4,5 évesen nagyon-nagyon értékelik ezt is!!!!). Hapicit jobban érzed magad, akkor tudtok pl. kártyázni, társasozni úgy, hogy Te elhelyezkedsz az ágyon, ahogy épp a legkényelmesebb.

2013. nov. 29. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És természetesen mielőbbi gyógyulást és könnyű szülést!
2013. nov. 29. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!