Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam 3 éves, nem tűnik...

Kisfiam 3 éves, nem tűnik betegnek. Néhány hete naponta néhányszor észreveszem, hogy lábujjhegyen sétál. Foglalkozzak vele? Jelezhet problémát?

Figyelt kérdés
Doktornőnk szerint szóljak rá, ha ezt csinálja, de furcsa nekem, mert eddig nem csinálta.
2011. ápr. 8. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem gondolnék problémára, szerintem csak tetszik neki, hogy lábujjhegyen is tud menni.

pl anyukám asztmás és a babám egyszer hallotta, mikor hörgött - utána napokig frászban voltam, hogy mi baja van a kölöknek, mert eltanulta a hörgő hangot és azzal szórakoztatta magát :)

2011. ápr. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam két éves lesz hó végén és kb 1 hete ezt élvezi hogy lábujjhegyen megy és rötyög magában rajta;)NE aggódj már ezen,csak játszik.Eszembe sem jutott megkérdezni senkit erről m,ert szerintem ez így természetes ha kényelmetlen lenne neki vagy fájna a talpa akkor úgyis szólna a tied is hisz már 3 éves.
2011. ápr. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 2,5 éves és nagyon sokat megy lábujjhegyen. Már elgondolkoztam, hogy beíratom balettra, mert szinte a "körmén" megy. :D És olyan szexi a vádlija is. :) Szerintem nem gond, ne aggódj!
2011. ápr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én 2,5 évesemre is rá szokott jönni a lábujjhegyezés, és én is csak rászólok.
2011. ápr. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!