Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitől lehetett ez a "roham"?

Mitől lehetett ez a "roham"?

Figyelt kérdés

lányom másfél éves. Ma 1óra előtt kicsivel nyöszörgött, hisztizett. Rá 10 percre elkezdett sírni, fogta a kezem behozott a szobába de nem tudta mit akar. Indulni készültünk, kissé megnyugodott, amikor öltöztetni akartam, megint elkezdett sírni, vergődött, csapkodta magát. Gondoltam, ha elindulunk megnyugszik mert ilyenkor ez van, ha kilépünk az ajtón minden tök szupi lesz!

Csakhogy nem múlt el..ahogy elmentünk kb. 3-4háznyira, feszítette magát, üvöltött de már ekkora a szeme is csukva volt és könny sem volt. Visszafordultunk....ekkor volt érdekes a helyzet. A kezemben nem maradt az egyébként cumiimádó gyerek kiköpte a cumit, bevittem a szobába, ott megállt a szoba közepén végig csuka volt a szeme! köben mondogatta hogy "anya" ott voltam szinte pár centire tőle, megfogta a kezem és arrébb húzott, aztán állva csukott szemmel hüppögött. Mint aki kómás állapotba került. Kezdett már hátra felé dőlni. semmi nem volt neki jó, csak zokogott könny nélül, se ülve se állva sem kézbe nem volt neki jó. Kihívtuk az ügyeletet, de ők semmit nem tudtak mondani, meghallgatták, azt mondja minden rendben van. Mitől lehetett ez? soha nem csinált még ilyet.


2013. nov. 30. 15:03
1 2
 1/19 Jégtánc ***** válasza:
89%
Aludt előtte? Nem lehet hogy túl fáradt volt? Simán álmos de túlpörgött?
2013. nov. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
13%
talán le kellett volna fektetned aludni, nem kiránciáglni meg ügyeletet hívni... komolyan... hihetetlen, hogy gyereked van.
2013. nov. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Köszi első a választ! Van amikor már nem alszik, mert egyszerűen nem álmos, vagy későn kel, és azért nem tudom elaltatni akkor amikor szokott. Egyébként meg, amikor egy másfél éves gyerek fogja a kezed, húz ki a biciklihez az udvarra, döntsd el második válaszoló hogy mit akar..

Írtam, soha nem fordult még ilyen elő, ha álmos, akkor lehet látni rajta és elaltatom.

Nem értem mi nem tetszik..Talán fáj hogy van gyerekem? Ésneked van? egyébként meg inkább kihívom az ügyeletet feleslegesen minthogy betudjam egy "hisztivel" és később pedig amiatt bánkódjak hogy miért is nem hívtam orvost.

2013. nov. 30. 15:14
 4/19 anonim ***** válasza:
53%
Második! Igazi paraszt vagy! Hadd tudja már a kérdező, mikor álmos a gyereke! Megértem, hogy megijed, ha a kicsi még nem csinált ilyet. Te meg ülj bele az okosságodba, nem hinném, hogy blamálást kért volna...
2013. nov. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
6%
ekkora bődületes hülyeséget, már ne is haragudj. szerencsétlen gyereked. nagyon sajnálom és itt röhögök már egy ideje, hogy milyen huleannya van.
2013. nov. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%
Ijesztő lehetett. ma az én ennyi idősöm is hasonlót csinált de nem ilyen durván neki az álmosság volt az ok semmi nem volt neki jó szomjas is volt de dacból nem ivott tiszta zizi volt. nagyon durva hisztiket letudnak művelni az én lányom is sokszor olyan mint aki nincs magánál... remélem csak ez volt és nincs baj.
2013. nov. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
72%
Ki a fenének képzeli magát az, aki elítél egy anyát, mert megijed a gyereke szokatlan viselkedésétől? El ne ájuljatok magatoktól, de komolyan. Megijedt, segítséget kért...igazi barmok vagytok, tiszta szégyen.
2013. nov. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Értelmes válaszokat köszönöm!


Viszont egyrészt mosolygok másrészt pedig igencsak szomorú, hogy ennyi felelőtlen "szülő" él a földön, aki ráhagyja a gyerekre azt a fura viselkedést ami akár komoly betegségre is utalhat. Az ilyen embernek vagy nincs gyereke, vagy épp figyelmen kivül hagyja mi történik vele. Véleményre voltam kíváncsi nem arra hogy egy két ember hogy néz le azért, mert törődök a gyerekkel. Eskü ha nem hívok ügyeletet akkor amiatt megy a hurrogás mert hogy milyen felelőtlen vagyok mert nem látta hozzá értő ember.

2013. nov. 30. 15:33
 9/19 anonim ***** válasza:
66%
Ne aggódj, engem a múltkor azért hurrogtak le, mert fél napja tartó (1-2 alkalommal hányás) hányós vírussal nem rohanok az ügyeletre. Teljesen mindegy mit csinálsz az nem lesz jó némely embernek.
2013. nov. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem álmos volt a kislányod, mellé bezavartak a mai frontok, és produkált egy nem mindennapi hisztit.
2013. nov. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!