Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hajmosási mizéria. :/ Mit...

Hajmosási mizéria. :/ Mit tegyek, hogy ne sírjon?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hónapja, amikor mostam a haját a kisfiamnak, véletlenül a szemébe folyt a samponos víz, tudni kell, hogy Gabi sampont használunk, tehát nem csípi a szemét. Majd a következő hajmosás óta mindig sír. Azóta apának engedi csak, hogy megmossa a haját. De sajnos nála is eltörik a mécses, sőt, volt már, hogy ordított. :/

Nos, én rontottam el valószínű, de hogy szerettessem meg vele újra, vagy hogy érjem el,hogy ne sírjon, amikor hajmosás van? Ötletek?


2013. nov. 30. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:

nállunk is ordítós hajmosássok voltak míg nem vettem egy ilyet:

[link]

2013. nov. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az enyém is hatalmas műsort rendezett, egyszer bevetettük "kistörcsit". Ez egy picike törölköző, amit ő szorít a szemére, így nem folyik a szemébe. Azóta nincs bőgés.


Nálunk előtte volt olyan, hogy a földszinten lakó gondnok reggel megjegyezte, hogy "hallottam tegnap este hajat mostak a kislányok". (a 3. emeleten laktunk :-S)

2013. nov. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jaaaj, megmutattam a fiamnak, ahogy a kisfiú fején van az "esernyő"! Azt mondta, hogy neki nem kell ilyen! :D Mondtam, jó, akkor legközelebb nem lesz sírás, ma volt az utolsó napja a sírásnak! Azt mondta jó. :) Mielőtt "elrontottam", előtte sosem sírt hajmosásnál! :/ Na remélem tényleg ez volt az utolsó, hogy sírt. :)
2013. nov. 30. 21:52
 4/7 A kérdező kommentje:
Mindig tart az arca elé egy ruhapelenkát, fehéret. Na de azon a bizonyos napon elvette, és PONT akkor folyt bele a víz a szemébe. :/ Na volt ordítás. :( Hiába mondom neki, hogy tartsa ott, míg megmosom a haját, de hiába, nem engedi, de muszáj megmosni na. Főleg hajvágás után, ahogy ez ma volt...
2013. nov. 30. 21:54
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én ikreimre is rájön néha a hajmosóshiszti. Olyankor bekéretjük apucit, behajol a kád fölé és a 0,5 cm-es haját megmoshatják a lányok! Ez nagyon tetszik nekik, és aznapra elfelejtik az ordítást! :))


2 évesek

2013. dec. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az enyém búvárszemüvegben mos csak hajat! :)

Nálunk ez vált be...így nem ordít!

2013. dec. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves búváros, ez zseniális!!!!
2013. dec. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!