Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Cumi mizeria. Hogyan szoktassa...

Cumi mizeria. Hogyan szoktassam le?

Figyelt kérdés
mostanaban rakapott a fiam a cumira,pedig csak alvasnal kapta meg...16honapos es reggel nem birom kivenni a szajabol ,olyan balhet hisztiz rendezz,foldhozvagja magat stb..ugyan ez a boliben mit csinaljak?
2010. márc. 12. 00:02
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Én most akarom valakivel megkedveltetni:)
2010. márc. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez teljesen gyerekfüggő, mit "tehetsz" meg.:

Több lehetőség is van: egyszerűen elveszed, hogy nincs többé, és 2- nyűgös nap után beletörődik. Azért untam meg a cumit, mert éjjel 5-6* felkelt, hogy kiesett a szájából, és nem találja. Persze meg sem próbálta megkeresni. És olyan fáradt voltam, mint az első időkben.

Nálunk az vált be, hogy amikor eldöntöttem, hogy nem szeretném , hogy cumizzon, csak és kizárólag alváshoz kapta meg, bár ő nem is hisztizett érte nagyon, és kisebb volt, 11 hónapos. Ez így ment 1 hónapig, és egy hónap után már alváshoz sem.

Azt gondolom, hogy egyre nehezebb lesz, és egyre inkább fog érte hisztizni.

Neked kell eldönteni, akarod-e vagy sem, van , akit nem zavar hogy cumizik, és hagyja 3-4 éves koráig is.

Ha úgy döntesz, akkor próbáld ki, nálatok mi válik be.

2010. márc. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom segít-e, de nálunk a köv. volt:


igaz, már 2 éves volt, és elegem lett a cumiból. Már ő sem igazán igényelte, inkább csak játszott vele.

Éppen jött a húsvét, és odaadtuk a nyuszinak. Csináltunk egy kis fészket a lakásban, ahova beletettük a cumikat. Mondtam neki, hogy a nyuszi elviszi kicsi babáknak és hoz helyette csokit neked. Ez hatott, lelkesen várta és örült a csokinak.

Persze tarcsiba eltettem egy párat a fiók mélyére, ha nagy gáz lenne utánna. De szépen elhagyta és csak pár napig volt téma utánna.

2010. márc. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a gyerekek közel 2 és fél éves korukig cumiztak, igaz, csak alváshoz, de előfordult, hogy napközben is igényelték, és saját maguktól tették le egyik napról a másikra. Az is igaz, hogy már addigra elég sokszor mondtuk, hogy ilyen nagy fiúnak nem szép, ha cumija van, de ha kisbaba, akkor cumizzon nyugodtan. Azt hiszem, ez hatott. De nem lett volna szívem végig nézni, ahogy sír a cumiért, hszen oka van rá, hogy miért kell neki.
2010. márc. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

mi is a nyuszira várunk...a cumisuveget már elvitte a mikulás (20 honapos volt a fiam"), o már megértette, 1 hétig komolyan siratta, de azota semmi gond.

a cumit mi alváshoz használtuk csak, majd a bolcsiben rászokott, így nyugtatta magát, mi meg hagytuk. ahogy feloldodott és megszokta, elhagyta maga, csak alszik vele. ITTHON. a bolcsiben anélkul!!!! és itthon már akkor is keresi, ha csak fáradt estére...ugyhogy várjuk a nyuszit, hogy elvigye....

2010. márc. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!