Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kiságy mizéria? Hogyan szoktas...

Kiságy mizéria? Hogyan szoktassam úgy kisfiamat a heverőjére hogy nekem ne kelljen odafeküdnöm?

Figyelt kérdés
18 hónapos, nemsokára megy bölcsibe.Várjam meg hogy beszokjon és utána könnyebb lesz?Nem szeretném ha megszokná hogy úgy alszik el hogy ott fekszem mellette.Már próbáltuk abban altatni de sírt nagyon miatta!
2010. szept. 24. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Heverő előtt elkezdtem szoktatni,hogy kiságy mellé ültem,simogattam,meséltem,énekeltem,majd a heverőre tettük kedvenc takaróját, párnáját,stb. és mellé ültem,foghatta a kezem.
2010. szept. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha ennyire nem akar, akkor miért szeretnéd átszoktatni a heverőre? Esetleg azért, mert a bölcsiben nem kiságyban fog aludni? Nálunk lehetett kérni rácsos ágyat.


A lányom 16 hónapos volt, mikor keztük a bölcsit és ekkor otthon még rácsos ágyban aludt. A bölcsiben viszont sima kiságyon és semmi gondja nem volt vele, egyből megszerette.

3-4 hónappal később vettünk neki otthonra gyerekágyat és első naptól imádta. Soha többet nem akart a kiságyban aludni, pedig azóta is ott van a szobájában az is, mert jön a kistesó.

2010. szept. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A bölcsiben nem kérem a rácsos ágyat,szeretném ha ott megszokná és ithon is abban aludna majd.Már lassan kezd kicsi lenni neki a rácsos.
2010. szept. 24. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!