Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti hány féle ajándékot adtok...

Ti hány féle ajándékot adtok gyermeketeknek karácsonyra egyet vagy többet?

Figyelt kérdés

Szerintetek kevés lenne egy 5 éves gyereknek 1 játék gépfegyver , filctoll, pókemberes memória kártyák, kis legó összerakó játék 10*10 dobozban,10 db lufi, és egy zacskó édesség?

Hozzá tenném nem velem él a gyermek.



2013. nov. 24. 10:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
56%
Nem kevés, örülni fog az ajándékoknak biztos:) Amúgy én más rokon gyereknek max. kétféle ajándékot veszek.
2013. nov. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Bőven elég, viszont gépfegyvert soha, semmilyen formában nem vennék gyereknek, hiába műanyag, akkor sem!!!!!!!!!!!!
2013. nov. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
52%

Lányom egy xilofont kap, orvosi táskát es három fajta nyomdát. Ez 5000 forintból kijön es pl. Egy nyomda 32 darabos, aminek nagyon orulok. Igy 3 különböző fajtát is veszek neki (háziállatok, cirkusz es járművek kategóriából).

Mikulásra MiMicsoda Mini konyvet nap es zsirkretat. Utobbi fogyóban van :))


Unokaocsem geomagot "rendelt", tesóm vette meg, én kifizettem neki. Szinten 5ezerbol kijött es két fele.

Illetve kap Mikulásra meg egy könyvet, ami az iskoláról szol, mert iden kezdte es minden ilyen érseki szerencsere.


Fegyvert viszont Sosem vennék,se kardot, stbb..

2013. nov. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
gépfegyver? Fegyvert nem vennék, a többi okés.
2013. nov. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem a sok kis vacak helyett vehetnél 1db normális ajandékot is.
2013. nov. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Sosem vennék fegyvert a gyerekemnek, nem attól lesz nagyobb fiú hogy ilyenekkel játszik. Vegyél helyette más, normális játékot.
2013. nov. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
52%
Nálunk a kislányom 2 féle játékot kap. Monster high Barbiet és mellé társasjáték vagy puzzle.
2013. nov. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
3,5 éves lesz a kislányunk Karácsonykor. Csak 3 ajándékot kap. Egy babakészletet 8 db ruhával, 3 babával, egy vakondos bélyegző készletet és egy utánzó papagájt. Lehet kap még egy memóriakártyát. Ezt tőlünk és a nagyszülőktől/nagynénitől kapja. Tele van játékkal, amikkel nem játszik.
2013. nov. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is 3 ajándékot kap.
2013. nov. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

az édesség és lufi nekem karácsonyra nem jön be.Ez max szülinap vagy esetleg még mikulásra oké.


Igaz,nekem még nincs 5 éves a fiam,de ha most annyi lenne,akkor legót vennék vagy geomag-et. Vagy a korosztályának valót.


A 2 évesem most fog kapni nagy traktorszettet sisakkal,ami ugyan 3 éves kortól ajánlott,de hát melyik nem. A lányom muffin babákat kap és közösen egy társast.Ennyi egyenlőre a részünkről. Anyum és tesómékkal közösen kapnak egy nagy rajztáblát,ami 2 oldalas és kapnak hozzá való dolgokat,mint papír,kréta filctoll stb.

Másik mamától is kapnak valamit,sógoréktól és sógornőméktől is. Ez a 24.-től- 26.-ig tartó időszakban.

Lányomnak meg január elején lesz a szülinapja és akkor kapni fog egy aqua beads gyöngykészletet tőlünk. A rokonságtól nem tudjuk.


S igen!nővéremtől mikulásra kap a fiam egy buragot,lányom meg a Littlest Pet shop figurát.

Sztem bőven elég nekik ennyi,bár igaz év közben nem visszük túlzásba a játékvásárlást

2013. nov. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!