Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A porszivóra tehető orrszivó...

A porszivóra tehető orrszivó elronthatja a porszivót?

Figyelt kérdés
Rákötöttem és 2 használat után leállt a porszivó. Azóta se működik. Elrontotta az orszivó??? Ez lehetséges?
2013. dec. 3. 21:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nekem gyengébb lett a teljesítménye, de működik. Hogy amiatt, vagy más miatt azt nem tudom. De már mástól is hallottam ilyet.
2013. dec. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
El ám,de nem 2 használat után,akkor annak már volt baja.Nálunk azért időbe tellett de tacsra vágta a porszívót!
2013. dec. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2013. dec. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 4 éve használom 2 gyerekkel nagyon sokat, de semmi baja.
2013. dec. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
én 10 éve használom és semmi baja...
2013. dec. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A miénk is tönkrement, de nem 2 használat után. Sajnos igen, tönkreteheti, én is nemrég olvastam erről.
2013. dec. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A 10 éves porszívónk most ment tönkre, 1,5 havi intenzív orrszívás után. A porszívó sem volt már fiatal és az állandó visszafojtás is biztosan megtette a hatását. Leégett a motorja. Lehet hozzá köze, de nem 2 használat után.
2013. dec. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nálunk eddig 2 porszívót tett tönkre, ugye büdös a porszívó motorja, és leáll? Várjatok vele pár hetet, kiszárad és menni fog. Rájöttem hogy attól "ment tönkre" a porszívó, hogy amikor gyakran használtuk az orrszívót, még vizes volt, és belement a víz a porszívóba. Muszáj volt rögtön újat venni mert a gyerek náthás volt, na az is tönkrement, de most mindkettő működik.
2013. dec. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
6. vagyok. Hú, 8-as, köszönöm, nagyon sokat segítettél. Nálunk is borzasztó büdös volt a porszívó, ugyan még nem állt le, de nem mertük használni, olyan szaga volt. Kipróbálom, ezt a kiszárítós módszert. Azért néha nagyon hasznos tud lenni ez az oldal :-)
2013. dec. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Képzeljétek,ma beindult :) Nekünk nem volt büdös,egyszerűen leállt. Szerintem túlmelegedett. A miénk is már öregecske,remélem még azért birja egy darabig. Köszi a válaszokat.
2013. dec. 4. 11:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!